IT Service Operator

Popis pracovní pozice

Společně to dokážeme!
Siemens Mobility je nezávisle řízená společnost, která je součástí koncernu Siemens AG. Zabýváme se kolejovými vozidly, řešeními pro automatizaci a elektrifikaci železnic, systémy na klíč, inteligentními technologiemi pro železniční dopravu a souvisejícími službami.

Oddělení informačních technologií (IT) globálně odpovídá za interní IT řešení ve společnosti Siemens Mobility s cílem zajistit spolehlivý a účinný chod informačních technologií na základě obchodních a tržních požadavků.
Rozhodující je pro nás vaše osobnost a individualita. Náš tým pomáhá zlepšovat obchodní výsledky a určovat směr ve věku digitalizace.

Je to přesně to, co hledáte? Pak přijďte mezi nás a sdílejte svou vášeň s týmem, kde se můžete aktivně spolupodílet na utváření budoucnosti naší společnosti. Vaše schopnosti otevírají našim zákazníkům nové možnosti. Zároveň vám nabízíme zajímavý kariérní růst v rámci nových IT projektů a řešení pro Siemens Mobility.

Budeš se věnovat především:
  • zajištění stabilního a (kyberneticky) bezpečného provozu několika aplikací a databází v regionu Evropské unie včetně řízení životního cyklu, změn, konfigurací a testů
  • sledování systému a prostředí včetně zdravotních kontrol a vyhýbání se problémů
  • koordinaci a řízení příslušných aplikačních testů v souvislosti s nejnovějšími klientskými aktualizacemi systému Microsoft OS
  • úzkému jednání s místními IT týmy v rámci regionu EU na podporu efektivního rozdělování pracovních činností

Měl/a bys mít:
  • zkušenosti s řízením služeb, zejména s řízením a kontrolou poskytovatelů služeb v rámci nástroje „ServiceNow“
  • správa licenčních souborů, SSL a serverových certifikátů
  • zkušenosti v oblasti databázových operací SQL a jako správce aplikací
  • zkušenosti se sadami nástrojů v oblasti řízení služeb, stanovení priorit v oblasti projektů a akcí a směrování žádostí a dotazů zákazníků (ticketů) včetně řízení eskalací
  • zkušenosti s řízením projektů v multikulturním prostředí
  • znalost automatizačních řešení
  • schopnost rychle získávat nové dovednosti a znalosti o nových technologiích
  • velmi dobrá znalost angličtiny
  • schopnost změny, komunikační a týmové dovednosti, zaměření na zákazníka
  • ochota příležitostně pracovat o víkendech a svátcích
  • ochota cestovat

Těšit se můžeš zejména na:
  • 25 dní dovolené
  • flexibilní pracovní dobu s pevným jádrem od 10 do 14 hod.
  • možnost pracovat z domova pro lepší skloubení práce a osobního života
  • firemní mateřskou školka v blízkosti pracoviště v Praze
  • příspěvek na stravování ve formě e-stravenek
  • možnost zakoupit si akcie Siemens
  • kartu Multisport či ActivePass
  • zvýhodněný firemní tarif pro soukromé účely
  • zvýhodněné nabídky pro zaměstnance (např. sleva na auto nebo rekreační pobyt)
  • pracoviště v blízkosti metra Stodůlky v Praze
NAVÍC budeš mít svůj osobní rozpočet (částka ve výši 24 000 Kč nebo 48 000 Kč, dle seniority) a ten můžeš využít dle vlastní potřeby a uvážení na:
  • až 8 dalších dní placeného volna navíc nad rámec základních 5 týdnů
  • příspěvek na volnočasové aktivity v cafeterii Benefit plus (lze čerpat na širokou oblast kulturu, zdraví, cestování, sportu nebo třeba vzdělávání včetně jazykových kurzů)
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění

Organizační jednotka: Siemens Mobility

Společnost: Siemens Mobility, s.r.o.

Úroveň zkušeností: Středně zkušený profesionál

Typ pozice: Na plný úvazek

Nemůžete najít to, co hledáte?

Zůstaňte v kontaktu