Rendszermérnök

Job Description

Vállalat: Siemens Mobility Kft.

Telephely: Budapest, Gizella út 51-57

Munkavégzés: heti 40 óra

A Siemens Mobility Kft. a Siemens tulajdonában lévő, függetlenül működő vállalat. A közlekedési megoldások területén több mint 160 éve vezető szerepet betöltő Siemens Mobility folyamatosan fejleszti portfólióját a gördülő állomány, vasúti automatizálás és villamosítás, intelligens közlekedési rendszerek, az ezekhez kapcsolódó szervizszolgáltatások, valamint a szoftverfejlesztés területén. A digitalizáció révén a Siemens Mobility világszerte lehetővé teszi a közlekedési szolgáltatók számára az intelligens infrastruktúra kialakítását, a fenntartható értékteremtést a teljes termékéletciklusra, valamint növeli az utasélményt és garantált rendelkezésre állást biztosít.

Milyen feladatok várnak rád?

  • Vasúti biztosítóberendezési projektek műszaki feladatainak vezetése, koordinálása a szerződésben vállaltak végrehajtása és az üzleti siker elérése céljából.
  • Műszakilag felügyeli a teljesítést és minőséget, képviseli a vállalatot a Megbízó felé, koordinálja az alvállalkozók munkáját.
  • A műszaki tervezés és megvalósítás során a felmerülő problémákat feltárja, műszakilag tisztázza.
  • Hozzájárul a mérföldkövekhez tartozó Átadás-Átvételi dokumentációk elkészítéséhez.
  • A megadott részprojekttel kapcsolatos tervezési, fejlesztési, vizsgálati, üzembehelyezési munkafolyamatokról rendszeresen tájékoztatja a projektvezetőt.

Mi különböztet meg másoktól?

·       Vasúti biztosítóberendezési szaktudás, közlekedés és/vagy villamosmérnöki végzettség

·       Német és/vagy angol nyelvtudás

·       Projektkivitelezésben műszaki felelősként szerzett min. 3-5 év tapasztalat

·       Nemzetközi teammunka tapasztalat előny

Miért a Siemens?

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Értékeljük a teljesítményt és az egyéni hozzájárulást
  • Figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat

Organization: Siemens Mobility

Company: Siemens Mobility Kft.