Specialista údržby elektro a MaR

Job Description

Hlavní náplní Vaší práce bude:

n Návrh a aplikace systémů condition monitoring za účelem zefektivnění preventivní údržby

n Organizace a řízení oprav a údržby elektro, měření a regulace, držení pracovní pohotovosti

n Spolupráce při provádění analýz vzniklých závad a poruch

n Vedení evidence elektrozařízení, údržby a revizí

n Školení spolupracovníků

n Účast při provádění zkoušek a revizí, přebírání el. zařízení do údržby

n Plánování nákupu náhradních dílů pro elektrozařízení, vytváření podkladů pro investiční akce, navrhování technických řešení

n Práce v údržbovém modulu SAP

Těšit se můžete zejména na

n  pestrou a různorodou pracovní náplň,

n  motivační finanční ohodnocení

zaměstnání s dlouhodobou perspektivou

Měl/a byste mít

n  Min. SŠ vzdělání se zaměřením na obory elektro a MaR

n  předchozí praxi v oboru min. 5 let

n  znalost práce na počítači

n  řidičský průkaz sk. B

n  komunikativnost, pracovní nasazení, samostatnost a ochotu učit se nové věci

n  znalost AJ/NJ výhodou

Dále vám nabízíme

n prostředí mezinárodního koncernu Siemens

n systém firemního vzdělávání a školení

n široká škála zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, zaměstnanecké slevy a mnoho dalších)

Organization: Siemens Energy

Company: Siemens Gas and Power, s.r.o.

Experience Level: Experienced Professional

Job Type: Full-time