Senior Event Specialist - DPČ

Job Description

Chcete se podívat pod pokličku komunikačního oddělení v mezinárodní společnosti, jejíž jméno rezonuje celou společností? Přidejte se k nám, podílejte se na organizaci akcí ve formě menších školení, zákaznických setkání až po velké galavečery s účastí v rozpětí 100 -1000 hostů. Buďte součástí firmy, která dělá smysluplné věci.

Náplň práce:

  • Tvorba klíčových externích a interních eventů; od kreativní tvorby až po prezentaci zákazníkům, od eventů pro 100 lidí po eventy pro 1000 hostů včetně účasti členů vlády (specifické požadavky na protokol, security, apod.)
  • Komunikace s vedením společnosti o strategickém zaměření a způsobu realizace, pravidelný update o přípravách, reporting– identifikace cíle eventů, předkládání návrhů, nápady na způsoby realizace apod.
  • Příprava briefu, plánu, harmonogramu, rozpočtu, kompletní guest management, grafického zpracování eventu v souladu s firemním brand manuálem (ve spolupráci s agenturou)
  • Výběr dodavatelů, zaštiťování smluvních vztahů
  • Odpovědnost za vyúčtování a veškerou administrativu spojenou s eventy, rozpočty a termíny
  • Osobní dohled nad realizací eventů

Měl/a byste mít:

  • Zkušenost s organizací firemních eventů a vyjednáváním s dodavateli

  • Schopnost komplexního projektového řízení

  • Samostatnost při vedení a doručování projektů

  • Vynikající komunikační dovednosti

  • Týmového ducha, systematičnost, pečlivost

  • Pokročilou uživatelskou znalost Office 365

Nabízíme:

  • Skvělou partu lidí, kteří ti se začátky u nás rádi pomohou
  • Atraktivní a různorodou práci v moderním prostředí
  • Práci v přátelském kolektivu
  • Podíváte se do prostředí jedné z největších mezinárodních společností působících v ČR
  • Široké a stabilní zázemí mezinárodní společnosti
  • Dlouhodobou spolupráci a možnost růstu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na stravování

Organization: Communications

Company: Siemens, s.r.o.

Experience Level: Experienced Professional

Job Type: Part-time

Can't find what you are looking for?

Let's stay connected