Munka és tűzvédelmi megbízott (Safety and Fire Specialist)

Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk ott, ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.

A Siemens Energy Management Budapesti Üzemének fő profilja az olajszigetelésű és száraz elosztó- transzformátorok fejlesztése és gyártása nem csak a hazai elektromos hálózat számára, hanem a folyamatosan bővülő export piacokra is.

Munkavégzés helye: Budapest XXI. kerület (Csepel)

Milyen feladatok várnak rád?

  • A hatályos jogszabályokban meghatározott munka- és tűzvédelmi szaktevékenységek folyamatos ellátása

  • Munkabalesetek kivizsgálása, és a helyesbítő intézkedések nyomon követésé

  • Kockázatértékelések készítése, rendszeres felülvizsgálata;

  • ISO 45001 szerinti irányítási rendszer fenntartása,

  • Munka- és tűzvédelmi oktatások szervezése, lebonyolítása

  • Munkavédelmi üzembehelyezési eljáráson való részvétel, munkavédelmi szempontú előzetes vizsgálat elvégzése, Munkavédelmi témájú intézkedések nyomon követése

  • Részvétel belső, külső auditokon, hatósági ellenőrzéseken

  • Projektek támogatása munka-, tűzvédelmi szempontból

  • Rendszeres munka-, tűzvédelmi ellenőrzések végrehajtása az intézkedések nyomon követésé, szükség szerint koordinálása

  • Belső és Külső Munkavédelmi partnerekkel kapcsolattartás

Mi különböztet meg másoktól?

  • Munkavédelmi felsőfokú szakképzettség

  • Minimum tűzvédelmi középfokú szakképzettség

  • Munka- és tűzvédelmi területen szerzett gyakorlati ismeret (minimum 1 év)

  • Erős kommunikációs képesség írásban és szóban angolul is

  • Belső auditori végzettség (ISO 45001)

Miért a Siemens?

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezetet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Organization: Siemens Energy

Company: Siemens Energy Kft.