Quality Process Engineer

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk ott, ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak kiépítésében.

Milyen feladatok várnak rád?

  • Gyártáshoz és kvalifikációhoz szükséges MEO dokumentációk elkészítése, rendszerezése, kezelése, feltöltése SAP és MES rendszerekbe.

  • Ezen dokumentációk használatának auditálása, szükség esetén fejlesztése, visszajelzések adása a termelés részére.

  • Gyártásközi és végellenőrzés elvégzése / elvégeztetése, dokumentálása, igazolása.

  • Kvalifikációs folyamatok támogatása QA (Quality – Minőségbiztosítás) oldalról

  • Belső eltérések dokumentálása az eltérés jelentő rendszer használatával.

  • Szükség esetén kommunikáció a DE-vel (Design Engineering).

  • Részvétel a kivizsgálásban.

  • Az eltérések rendszerezése, kimutatások készítés a megbeszélésekre.

  • Munkautasítások ellenőrzése, visszajelzés a működésről, auditok végrehajtásával.

  • Vevői reklamációk azonnali kivizsgálása, feldolgozása.

  • Folyamat fejlesztő ötletek beadása és projektek kidolgozása / végrehajtása.

Mi különböztet meg másoktól?

  • Felsőfokú műszaki végzettség

  • Angol tárgyalás szintű nyelvtudás

  • Műszaki rajzolvasás, értelmezés

  • Hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat

  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

  • Rugalmas, dinamikus munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Német nyelvtudás

  • SAP ismeretek

Miért a Siemens?

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Organization: Siemens Energy

Company: Siemens Energy Kft.