Specialista pro Reporting s němčinou

Popis pracovní pozice

Naše oddělení se nazývá Reporting and Data Consolidation (RDC) a je součástí společnosti Siemens Mobility od roku 2018 a jsme tým s celkem 14 lidmi. V současné době hledáme nové kolegy.
Pokud máte zájem o finance, controlling a reporting, pak je to správné místo, kde byste měli začít nebo růst ve své kariéře!

Vaše role zahrnuje:
  • Úzká spolupráce s firmou Siemens Mobility Germany
  • Reporting na úrovni továren, zjišťování odchylek a jejich komentování, případné úpravy reportu, reportování stavu R&D
  • Vytváření interních nabídek na různé komponenty: Komunikace se zákazníky, vytváření finálních nabídek a jejich další sledování
  • Práce primárně se SAP a Excelem, možno i VBA

Váš profil a kvalifikace:
  • Máte vzdělání v rámci podnikové správy, ekonomiky nebo financí
  • Německy komunikujete na podnikové úrovni (B1+)
  • Máte alespoň základní znalosti a účetnictví Excelu
  • Jste orientovaní na detaily, strukturovaní a užíváte si práce s čísly

Co Vám nabízíme?
  • 25 dní dovolené
  • flexibilní pracovní dobu s pevným jádrem od 10 do 14 hod.
  • možnost pracovat z domova pro lepší skloubení práce a osobního života
  • firemní mateřskou školka v blízkosti pracoviště v Praze a v Ostravě
  • příspěvek na stravování ve formě e-stravenek
  • možnost zakoupit si akcie Siemens
  • kartu Multisport či ActivePass
  • zvýhodněný firemní tarif pro soukromé účely
  • zvýhodněné nabídky pro zaměstnance (např. sleva na auto nebo rekreační pobyt)
  • pracoviště v blízkosti metra Stodůlky v Praze nebo v Ostravě na ul. Hornopolní
NAVÍC budeš mít svůj osobní rozpočet (částka ve výši 24 000 Kč nebo 48 000 Kč, dle seniority) a ten můžeš využít dle vlastní potřeby a uvážení na:
  • až 8 dalších dní placeného volna navíc nad rámec základních 5 týdnů
  • příspěvek na volnočasové aktivity v cafeterii Benefit plus (lze čerpat na širokou oblast kulturu, zdraví, cestování, sportu nebo třeba vzdělávání včetně jazykových kurzů)
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění

Organizační jednotka: Siemens Mobility

Společnost: Siemens Mobility, s.r.o.

Úroveň zkušeností: Středně zkušený profesionál

Typ pozice: Na plný úvazek