Inżynier / Inżynierka Sprzedaży (napędy)

Job Description

Miejsce pracy: Katowice / Warszawa / praca zdalna

 Siemens to światowy  lider innowacji i technologii w dziedzinie automatyzacji i digitalizacji przemysłowej. W jego ramach można wyróżnić produkty i aplikacje dużych napędów (Siemens Large Drives Applications), gdzie konstruujemy, produkujemy i aplikujemy nowoczesne  elektryczne układy napędowe dla średnich i wysokich zakresów napięcia: silniki elektryczne, przemienniki częstotliwości  i generatory. Nasza wiedza na temat rozwiązań napędowych i wyjątkowa obsługa utrzymują wydajność i dostępność usług zawsze na najwyższym poziomie. Aktualnie poszukujemy Inżyniera Sprzedaży, który będzie pozyskiwał nowe projekty u producentów maszyn oraz u klientów końcowych ze wszystkich obszarów przemysłu na terenie całej Polski.

Jakie będą Twoje zadania?

  • Ciągły rozwój portfolio nowych klientów, kontaktów handlowych i projektów na rynku związanym z techniką napędową;
  • Reprezentowanie firmy od strony handlowej oraz technicznej w powierzonym obszarze biznesowym;
  • Doradztwo w zakresie doboru systemów napędowych;
  • Przygotowanie ofert handlowych i prezentacji dla klientów;
  • Prowadzenie negocjacji handlowych, podpisywanie umów z klientami;
  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z istniejącymi klientami.

Jakich umiejętności potrzebujesz, aby tworzyć z nami przyszłość?

  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w sprzedaży rozwiązań technicznych;
  • Bardzo dobra znajomość techniki napędowej;
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek elektryczny);
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową i techniczną;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji;
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz wysoka kultura osobista w kontakcie
    z klientami;
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zarządzania priorytetami;
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji oraz pracy w zespole;
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do częstych wyjazdów służbowych na terenie kraju.

  • Pracę w firmie wyznaczającej standardy jakości w obszarze innowacji i technologii;
  • Dużą samodzielność w działaniu;
  • Niezbędne narzędzia pracy (włączając samochód służbowy);
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania doświadczenia w kontaktach z ekspertami danej branży;
  • Możliwość pracy zdalnej;
  • Bogaty pakiet benefitów, między innymi:
    • prywatna opieka medyczna
    • ubezpieczenie na życie
    • pracowniczy program emerytalny
    • karta Multisport
    • dodatkowe, płatne dni wolne w ramach „Bridge days”
    • dofinansowanie do posiłków
    • …i wiele innych!

Daj się poznać! Prześlij nam swoje CV za pomocą przycisku „Aplikuj”.

Organization: Digital Industries

Company: Siemens Sp. z o.o.

Experience Level: Mid-level Professional

Job Type: Full-time