Nákupčí

Job Description

Siemens Industrial Turbomachinery patří mezi přední světové firmy zabývající se vývojem, výrobou, prodejem a servisem průmyslových parních turbín s výkonem do 150 MW. Za dobu více než stoleté historie jsme dodali přes 4 240 turbín do 66 zemí z různých koutů světa, od Evropy, přes USA až po Dálný východ.

Do našeho týmu zaměřujícího se na na mechanické a generátorové pohony do výkonu 12MW hledáme novou posilu na pozici Nákupčí.

Budete se věnovat především

n zajištění nákupních objednávek a externí výroby

n zajištění a příprava expedice dílů do externí výroby

n spolupráci při výběru dodavatele a realizaci dodávek

n zodpovědnosti za řízení dodávek materiálu a spolupráci dodavatelů

n řešení reklamací

n spolupráci při zabezpečení kvality dodávek

n podílení na inovacích společnosti

n účasti v projektových týmech

Těšit se můžete zejména na

n pestrou pracovní náplň

n kooperativní pracovní kolektiv

n podíl na vzniku jedinečného produktu

rozvoj svých profesně-osobnostních vlastností

Měl/a byste mít

n SŠ s maturitou / VŠ vzdělání technického, nebo ekonomického směru

n Předchozí zkušenosti s nákupem ve strojírenské společnosti

n znalost MS Office, znalost SAP výhodou

n komunikativní znalost angličtiny

n pečlivý a odpovědný přístup k práci, samostatnost

n schopnost dotahovat věci do konce, tah na branku

Dále vám nabízíme

n odborné a jazykové vzdělávání, osobní rozvoj

n pružnou pracovní dobu

n sílu a stabilní zázemí společnosti Siemens

n širokou škálu benefitů (5 týdnů dovolené + 3 dny navíc, roční bonus, příspěvek na stravování a závodní jídelnu v areálu firmy, Cafeteria systém 7.000 Kč ročně, příspěvek na penzijní či životní pojištění, akciový program a další)

n pracoviště poblíž centra Brna (Olomoucká 7/9, 618 00)

Organization: Siemens Energy

Company: Siemens Energy, s.r.o., odstepny zavod Industrial Turbomachinery

Experience Level: Mid-level Professional

Job Type: Full-time