Minőségellenőr

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott, ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak kiépítésében.

Munkavégzés helye: XV. kerület

Milyen feladatok várnak rád?

  • Gyártásközi és-végellenőrzések végrehajtása

  • Mérések elvégzése hagyományos mérőeszközökkel

  • A tevékenységhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

  • Mérési-ellenőrzési módszerek fejlesztése

Mi különböztet meg másoktól?

  • Gépipari technikusi végzettség

  • Releváns tapasztalat

  • Méréstechnikai ismeretek

  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

  • Igény a folyamatos fejlődésre

  • Műszaki rajzolvasási ismeret

Mi jelenthet előnyt számodra?

  • Idegennyelv ismerete /angol-német/

  • Rendszerben való gondolkodás

Mit érdemes még tudnod?

  • Azonnali munkakezdés

  • Határozatlan idejű szerződés

  • Versenyképes juttatási csomag

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

  • Munkarend: 3 műszak

Miért a Siemens?

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Kitöltési segédlet a pozícióra való jelentkezéshez a JELENTKEZÉSI ÚTMUTATÓ feliratra kattintva érhető el:

JELENTKEZÉSI ÚTMUTATÓ

Organization: Siemens Energy

Company: Siemens Energy Kft.