Operational Buyer (Csepel)

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk ott, ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.

A Siemens Gas and Power Budapesti Üzemének fő profilja az olajszigetelésű és száraz elosztó- transzformátorok fejlesztése és gyártása nem csak a hazai elektromos hálózat számára, hanem a folyamatosan bővülő export piacokra is.

Munkavégzés helye: Budapest XXI. kerülete (Csepel)

Milyen feladatok várnak rád?

  • A termelés ellátása a szükséges anyagokkal a meghatározott minőségben és mennyiségben

  • Megrendelések létrehozása a szerződések folyamatos figyelése mellett

  • Beszerzéshez kapcsolódó adminisztráció és kommunikáció lebonyolítása

  • Igényelemzések és előrejelzések készítése

  • A megrendelések teljes körű követése, koordinációja egészen az áru megérkezéséig

  • Készletek optimális szinten tartása

  • Aktív részvétel a társosztályokkal folytatott megbeszéléseken

Mi különböztet meg másoktól?

  • Felsőfokú (közgazdasági) végzettség

  • Releváns szakmai tapasztalat előnyt jelent

  • Magas szintű számítógépes ismeretek (MS Office), SAP ismeret előny

  • Terhelhető, rugalmas személyiség

  • Megbízható, pontos, önálló munkavégzés

  • Tárgyalási szintű angol és magyar nyelvtudás szóban és írásban

Miért a Siemens?

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Organization: Siemens Energy

Company: Siemens Energy Kft.