Business Analyst - ASTRiD

A Siemens Mobility Kft. a Siemens tulajdonában lévő, függetlenül működő vállalat. A közlekedési megoldások területén több mint 160 éve vezető szerepet betöltő Siemens Mobility folyamatosan fejleszti portfólióját a gördülő állomány, vasúti automatizálás és villamosítás, intelligens közlekedési rendszerek, az ezekhez kapcsolódó szervizszolgáltatások, valamint a szoftverfejlesztés területén. A digitalizáció révén a Siemens Mobility világszerte lehetővé teszi a közlekedési szolgáltatók számára az intelligens infrastruktúra kialakítását, a fenntartható értékteremtést a teljes termékéletciklusra, valamint növeli az utasélményt, és garantált rendelkezésre állást biztosít.

Milyen feladatok várnak rád?

· Az üzleti felek igényeinek elemzése, problémák azonosítása; megoldásukra business case-ek és funkciók kidolgozása,

· Product Backlog kialakításának elősegítése,

· Product Owner támogatása: user story-k és acceptance criteria írása, döntéstámogatás üzleti elemzésekkel,

· Konkrét, tesztelhető követelmények és dokumentáció írása (például felhasználói kézikönyvek, gyártói interface-leírások),

· Szoros együttműködés a lokális és nemzetközi csapattagokkal.

Mi különböztet meg másoktól?

· Mérnöki vagy IT végzettség,

· 3+ év tapasztalat Business Analysis / Requirements Engineering területen,

· Agilis metodológiában szerzett jártasság (Scrum vagy Kanban),

· Magabiztos angol nyelvtudás,

· Jó kommunikációs készség,

· Minőségi, részletekre kiterjedő munkavégzés.

Mi az amit még érdemes tudnod?

· Német kommunikációképes nyelvtudás,

· Vasúti közlekedés biztonsági szabványainak ismerete,

· Törekvés a folyamatok javítására.

Miért csatlakozz a Siemenshez?

· Versenyképes juttatási csomagot nyújtunk,

· Modern, nemzetközi munkakörnyezet biztosítunk,

· Sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást,

· Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást,

· Figyelembe vesszük és értékeljük a különböző gondolkodásmódokat.

Organization: Siemens Mobility

Company: Siemens Mobility Kft.