Technická podpora ECAD systému COMOS - Praha

Popis pracovní pozice

Na pracovištích Engineeringu společnosti Siemens Mobility v ČR se ve spolupráci se svými kolegy v zahraničí zabýváme vývojem moderních kolejových vozidel. A to jak jejich celkovým uspořádáním, tak i návrhem dílčích systémů a řešením průřezových vlastností.

Vytváříme inovativní produkty v oboru vozidel městské i železniční dopravy. Posouváme hranice techniky vpřed a určujeme nové trendy. Tvorbou energeticky nenáročných bezemisních dopravních systému přispíváme k plnění cílů ČR, EU i světa v oblasti energetiky, klimatu i životního prostředí.

Zveme Vás do našeho týmu, pojďte k nám a staňte se technickou podporou ECAD systému Comos!

Čemu se u nás budete věnovat?
  • správě knihovních dílů dle standardů a norem
  • administraci systému COMOS
  • testování a vývoji uživatelských aplikací  v systému COMOS
  • tvorbě dokumentace pro běžící projekty
  • komunikaci s partnerskými centry v zahraničí a externími dodavateli
Na co se můžete těšit?
  • kontakt s moderními technologiemi a inovacemi
  • zajímavé projekty realizované ve spolupráci se zahraničními i našimi odborníky
  • osobní podíl na vzniku inovativních typů vozidel v kolektivu erudovaných tvůrců
  • každodenní využití cizího jazyka a služební cesty do zahraničí
  • přátelský kolektiv s nadšením pro vozidla i pro společné volnočasové aktivity
  • ohodnocení za kvalitní práci a stabilně rostoucí výdělek
  • bonus za nástup do společnosti ve výši 25 000 Kč
Co byste měl/a mít?
  • SŠ vzdělání v oblasti elektrotechniky
  • zkušenosti s tvorbou el. schémat v ECAD systému (znalost COMOS výhodou)
  • němčinu nebo angličtinu pro běžnou komunikaci
  • povědomí o řídících systémech dopravních prostředků
  • chuť na sobě dále pracovat
Co Vám za to můžeme nabídnout?
  • 25 dní dovolené
  • flexibilní pracovní dobu s pevným jádrem od 10 do 14 hod.
  • možnost pracovat z domova pro lepší skloubení práce a osobního života
  • firemní mateřskou školku v blízkosti pracoviště v Praze
  • příspěvek na stravování ve formě e-stravenek
  • možnost zakoupit si akcie Siemens
  • kartu Multisport či ActivePass
  • zvýhodněný firemní tarif pro soukromé účely
  • zvýhodněné nabídky pro zaměstnance (např. sleva na auto nebo rekreační pobyt)
NAVÍC budete mít svůj osobní rozpočet ve výši 24 000 Kč, a ten můžete využít dle vlastní potřeby a uvážení na:
  • až 8 dalších dní placeného volna navíc nad rámec základních 5 týdnů
  • příspěvek na volnočasové aktivity v cafeterii Benefit plus (lze čerpat na širokou oblast kultury, zdraví, cestování, sportu nebo třeba vzdělávání včetně jazykových kurzů)
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
Pošlete nám svůj životopis, zastavte se na kávu a pronikněte s námi do dopravy budoucnosti! :-)

Organizační jednotka: Siemens Mobility

Společnost: Siemens Mobility, s.r.o.

Úroveň zkušeností: Začínající profesionál

Typ pozice: Na plný úvazek

Nemůžete najít to, co hledáte?

Zůstaňte v kontaktu