Technical Support - Student

Job Description

Zajímá tě průmyslová automatizace a digitalizace a chceš pracovat s nejnovějšími technologiemi? Studuješ řídící systémy, kybernetiku, elektrotechniku nebo IT a hledáš práci již při studiu? Domluvíš se anglicky? Pro náš mezinárodní tým hledáme právě tebe!

Náplň práce

  • Práce s nejnovějšími technologiemi, Edge, Docker, networking, PLC, safety, virtuální realita

  • Návrh řešení a využití těchto technologií

  • Podpora kolegů na projektech

  • Podpora zákazníků z celého světa

  • Tvorba aplikací

Hledáme

  • Studenty se zájmem o nové technologie, automatizaci a digitalizaci

  • Proaktivní přístup

  • Ochota učit se a pracovat na sobě

  • Zájem posouvat technologie kupředu

  • Znalost řídících systémů, PLC a PLC programování nebo C#, C++, C

Nabízíme

  • Práce se špičkovými technologiemi

  • Agilní pracovní prostředí

  • Flexibilní pracovní doba

  • Každodenní využití angličtiny

  • Spolupráce se zahraničními kolegy na mezinárodních projektech

  • Možnost cestování do zahraničí

  • Kariérní růst

  • Práci v moderních kancelářích v centru Plzně

Organization: Digital Industries

Company: Siemens, s.r.o.

Experience Level: Student (Not Yet Graduated)

Job Type: Part-time

Can't find what you are looking for?

Let's stay connected