Specjalista ds. współpracy naukowej / Research & Collaboration Specialist

Job Description

Specjalista ds. współpracy naukowej

Jako Siemens Healthineers wspieramy i pomagamy skutecznie sprostać wyzwaniom współczesnej medycyny na całym świecie. Wciąż poszukujemy nowych dróg i rozwiązań, aby wprowadzać pozytywne zmiany dla naszych klientów oraz zdrowia wielu ludzi.

Żeby sprostać temu wyzwaniu, inwestujemy nie tylko w rozwój technologii i tym samym w szerokie portfolio nowatorskich produktów i usług medycznych - inwestujemy przede wszystkim w 50 tys. pracowników. Każdy z nich jest pionierem, wysoce zaangażowanym i mocno związanym z branżą opieki zdrowotnej.

Poszukujemy do zespołu sumiennej i dobrze zorganizowanej osoby, która wesprze nas we współpracy z Partnerami naukowymi. Oferujemy możliwość pracy w jednym z naszych biur na terenie Polski - zależnie od miejsca zamieszkania.

Główne zadania na tym stanowisku:

  • Uczestniczenie w merytorycznych dyskusjach dotyczących współpracy z Partnerami

  • Ocena wykonalności badań

  • Wspieranie zadań badawczych i rozwojowych w ramach projektów

  • Przygotowywanie zatwierdzonych umów Partnerstwa Naukowego

  • Wgrywanie dokumentów do wewnętrznych systemów oraz na MS Teams

  • Dystrybucja on-line materiałów dla Partnerów, które nie wymagają instalacji

  • Przesyłanie danych pomiędzy Partnerami a Siemens Healthineers

  • Raportowanie oraz aktualizacja statusów działań dotyczących współpracy z Partnerami

Idealny/a kandydat/ka posiada:

  • Wykształcenie techniczne (magister lub wyższe)

  • Doświadczenie w obszarze diagnostyki obrazowej, diagnostyki laboratoryjnej lub medycznego oprogramowania

  • Umiejętność programowania (MATLAB, Python lub C#)

  • Doskonale posługuje się w mowie i w piśmie językiem polskim oraz angielskim - warunek konieczny

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz komunikacyjne

  • Mile widziane doświadczenie w korzystaniu z oprogramowania Microsoft: Word, Excel, Teams, OneDrive, Planner, SharePoint

Oferujemy okres próbny trwający 3 miesiące z możliwością kontynuowania współpracy.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji przez przycisk „Aplikuj".
Prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego w języku angielskim. Dokumenty w języku polskim nie będą rozpatrywane.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami.

Pod adresem https://www.siemens-healthineers.com/pl/ znajdziesz dodatkowe informacje dotyczące obszaru naszej działalności.

Pod adresem https://jobs.siemens-info.com/ znajdziesz więcej informacji dotyczących ofert pracy i kariery w firmie Siemens.

Przywiązujemy wagę do równości szans, zapraszamy do aplikowania również osoby niepełnosprawne.

Organization: Siemens Healthineers

Company: Siemens Healthcare Sp. z o.o.

Experience Level: Early Professional

Job Type: Either