Mechanical LEAN trainee

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott, ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak kiépítésében.

Munkavégzés helyszíne: XV. kerület

Milyen feladatok várnak rád?

  • Folyamatos javítás tevékenységek kifejlesztésében, bevezetésében és fenntartásában való részvétel

  • Javaslatok megfogalmazása a minőség, kiszállítási pontosság és költséghatékonyság javítása érdekében

  • Industry 4.0 eszközök használata

  • Az IT és Industry 4.0 stratégia minden értékáramra való alkalmazása

  • A társosztályok informálása, megtartva és biztosítva a megfelelő információáramlást az általános folyamatjavítás érdekében

Mi különböztet meg másoktól?

  • Folyamatban levő vagy befejezett tanulmányok gépész- vagy villamosmérnök területen

  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

  • NX vagy SolidEdge alkalmazás ismeret

  • MS Office irodai alkalmazások alapos ismerete

  • Mobilitás, önállóság, alkalmazkodó képesség, csapatszellem, döntési és irányítási képesség, határozottság

Mi jelenthet előnyt a számodra?

  • Német nyelvtudás

  • Adatbázis-kezelő szoftver használata

 Mit érdemes még tudnod?

  •  Siemens gyakornoki szerződés, munkaidő: min. 30 óra/hét

  •  Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

  •  Modern, nemzetközi munkakörnyezetet

  •  Rugalmas munkaidő

Miért a Siemens?

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezetet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Organization: Siemens Energy

Company: Siemens Energy Kft.

Experience Level: Student (Not Yet Graduated)

Job Type: Part-time