Műszaki gyakornok

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.

Munkavégzés helye: Budapest XIV. kerület

Milyen feladatok várnak rád?

-             Ipari automatizálási oktatási terület (SITRAIN) műszaki támogatásában való aktív részvétel

-             Oktatási eszközök ellenőrzése, előkészítése, berendezése az oktató termekbe

-             Ipari számítógépek szoftvereinek rendszeres ellenőrzése, új szoftverek telepítése

-             Eszközök (PLC vezérlések, hajtástechnikai berendezések) karbantartásában való közreműködés

-             Kihelyezett képzések szállításának előkészítése

-             Raktár folyamatos rendben tartása

-             Oktatóknak történő ad-hoc jellegű műszaki segítségnyújtás

-             Leltározásban való közreműködés

Mi különböztet meg másoktól?

-             Szakirányú folyamatban lévő technikusi/felsőfokú tanulmányok (műszaki területen)

-             Precíz munkavégzés, megbízhatóság

-             Jó problémamegoldó készség

-             Csapatjátékos attitűd

-             Magabiztos informatikai ismeretek

Egyéb tudnivalók?

-             1 éves, határozott idejű, gyakornoki szerződés

-             Munkaidő: heti 20 óra (rugalmasan beosztható, kivéve a péntek délután, az kötelező)

-             Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége

-             Fiatalos, lendületes csapat

Miért a Siemens?

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezetet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Organization: Digital Industries

Company: Siemens Zrt.

Experience Level: Student (Not Yet Graduated)

Job Type: Part-time