Frontend/ Backend SW developer pre mobility projekty

Job Description

Mzda: 1300 EUR/mesiac+ variabilná odmena

Uvedená mzda je definovaná pre absolventa. Kandidátom s vyššou úrovňou skúseností, bude seniorita zohľadnená v ponuke.

Popis pracovnej pozície a zodpovednosti

V Siemens Mobility rozširujeme tím pre projekty vývoja toolov a produktov z mobility sektora. Inžinierske centrum v Žiline, kde bude vývoj toolov zastrešený, je súčasťou medzinárodných projektových tímov so zameraním na železničnú dopravu a projekciu železničných zabezpečovacích systémov s celosvetovou pôsobnosťou.

Budeš sa podieľať na vývoji smart riešení a produktov novej decentralizovanej architektúry pre mobility odvetvie. V neposlednom rade aj na vývoji riešení, ktoré podporujú naše produkty (napr. tooly, diagnostické riešenia atď.), ktoré patria medzi špičku na svetovom trhu.

Do tímu hľadáme junior SW vývojára. Pozícia je vhodná aj pre šikovného absolventa.

Vývoj softvéru prebieha v agilnom prostredí s podporou vývojového procesu Continuous Integration.

Čo by bola náplň tvojej práce?

- analýza požiadaviek našich zákazníkov

- design softvérového riešenia

- príprava technickej dokumentácie

- implementácia softvérových modulov

- príprava automatických modulových testov

Technológie, ktoré využívame na projektoch

Databázy:

Mongo DB, SQL database, PostgreSQL

Continuous integration

Jenkins

Frameworky pre automatizované testovanie:

JUBULA, Katalon

Virtualizácia:

VmWare, Docker

Operačné systémy:

Windows, Debian, OpenSuse

Iné:

REST, SNMP

Je tvoje vzdelanie IT alebo iného technického zamerania?

Potrebné vzdelanie, zručnosti a osobnostné predpoklady

Vzdelanie
stredoškolské s maturitou

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2).

Ostatné znalosti

Máš skúsenosti s používaním Windows, Debian, OpenSuse a programovaním v Java či Angular JS?

Robil si už predtým softvérovú analýzu a rád navrhuješ nové riešenia?

Viac informácií vo videu z nášho pracoviska: https://www.youtube.com/watch?v=RkwUftH3dIg

Potrebné vzdelanie, zručnosti a osobnostné predpoklady

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Technické predpoklady

- skúsenosti s AngularJS, HTML, Javascript, JSON, AJAX

- Java, Java RCP a Java Spring Boot

Výhodou:

- skúsenosti s vývojom v C# (.NET)

- skúsenosti s dizajnom softvéru

Čo ponúkame

- 1300 Eur brutto/mesiac + variabilná odmena* Kandidátom s vyššou úrovňou skúseností, bude seniorita zohľadnená v ponuke.

- Tréningový a rozvojový program (business a produktové školenia, e-learning, jazykové kurzy, soft skills tréningy,…)

- Program pre zdravie (wellness, športové aktivity, fitness, doplatok ušlej mzdy pri PN a OČR)

- Skvelý team a teambuildingy

- Extra voľné dni (bridge days, sick days)

- Rodinný program (príspevok pri narodení dieťaťa, odchode na materskú dovolenku, príspevok na škôlku a detské tábory)

- Retention program (príspevok pri pracovnom výročí, životnom jubileu, doplnkové dôchodkové sporenie, zamestnanecké pôžičky)

- Referral employee program (bonus za odporúčanie nového zamestnanca)

Organization: Siemens Mobility

Company: Siemens Mobility, s.r.o.