Ekonomická podpora projektů s němčinou - Praha

Popis pracovní pozice

Náš každodenní život v Siemens Mobility se točí kolem vlaků, železnic, křižovatek, chytrých měst a technických řešení. Měníme svět železniční dopravy a dopravní infrastruktury. Doprava budoucnosti nabírá na důležitosti, přibývají nové projekty a rosteme!

Nyní bychom se rádi rozrostli o ekonomickou podporu pro projekty kolejových vozidel (metra, tramvaje, vysokorychlostní vlaky aj.). Hledáme kolegu či kolegyni, který/á se nebojí Excelu, s vášní pro čísla a plynulou komunikací v němčině.

Co Vás v téhle roli čeká?
  • ekonomická podpora projektových týmů v Česku, Německu a Rakousku
  • spolupracovat budete především s projektovými manažery
  • příprava reportů a ad-hoc analýz (hlavně v Excelu)
  • starost o nákladovou stránku stávajících i nových projektů (vždy se budete starat o několik projektů současně)
  • práce v projektových Siemens toolech, občas v SAPu – to Vás naučíme
  • spoluúčast na kapacitním plánování na projektech a přípravě podkladů pro měsíční závěrku
Jak vypadá Váš tým?
  • V České republice tvoří tým zatím 1 kolegyně, která Vám bude partnerem pro zaučování i další chvíle spolupráce. Zbytek kolegů pak sedí v Německu a Rakousku, kam se za nimi párkrát do roka podíváte osobně.
Na co se můžete těšit?
  • Na prostředí plné techniků a nadčasových technologií, zasvěcení do každodenního života businessu. Možnost podílet se na dopravě budoucnosti. Na mentorku, které budete moci koukat pod ruce. A také velkou míru samostatnosti a důvěry – oceňujeme vlastní zlepšováky a kreativitu.
Co potřebujete pro to, stát se členem týmu?
  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • pokročilou znalost programů z balíku MS Office (zejména Excelu, to bude váš denní chleba)
  • němčinu pro každodenní komunikaci se zahraničními kolegy (maily, porady, dokumentace)
  • pečlivost a zápal do práce s čísly (ty jsou gró téhle role)
  • ochotu cestovat (max. 4 dny v měsíci, převážně do Rakouska, občas i do Německa)
Co Vám nabízíme?
  • 25 dní dovolené
  • flexibilní pracovní dobu s pevným jádrem od 10 do 14 hod.
  • možnost pracovat z domova pro lepší skloubení práce a osobního života
  • firemní mateřskou školka v blízkosti pracoviště v Praze
  • příspěvek na stravování ve formě e-stravenek
  • možnost zakoupit si akcie Siemens
  • kartu Multisport či ActivePass
  • zvýhodněný firemní tarif pro soukromé účely
  • zvýhodněné nabídky pro zaměstnance (např. sleva na auto nebo rekreační pobyt)
  • pracoviště v blízkosti metra Stodůlky v Praze
NAVÍC budeš mít svůj osobní rozpočet (částka ve výši 24 000 Kč nebo 48 000 Kč, dle seniority) a ten můžeš využít dle vlastní potřeby a uvážení na:
  • až 8 dalších dní placeného volna navíc nad rámec základních 5 týdnů
  • příspěvek na volnočasové aktivity v cafeterii Benefit plus (lze čerpat na širokou oblast kulturu, zdraví, cestování, sportu nebo třeba vzdělávání včetně jazykových kurzů)
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
Možná hledáme právě Vás. Neváhejte, a zašlete nám životopis – zbývá už jen krůček od setkání u nás!

Organizační jednotka: Siemens Mobility

Společnost: Siemens Mobility, s.r.o.

Úroveň zkušeností: Středně zkušený profesionál

Typ pozice: Na plný úvazek

Nemůžete najít to, co hledáte?

Zůstaňte v kontaktu