Elektromonter szaf sterowniczych (k/m)

Job Description

Lokalizacja: Mirków (koło Wrocławia)
Forma zatrudnienia: umowa o pracę (praca na dwie zmiany)

W związku z rozwojem Montowni Szaf Sterowniczych Siemensa pod Wrocławiem poszukujemy kolejnych elektromonterów, którzy będą zajmować się montażem elektrycznym - czyli montowaniem aparatury łączeniowej, układów sterowania w szafach sterowniczych, czy też przygotowywaniem wiązek elektrycznych i oprzewodowania. Naszym celem jest wykonanie gotowej szafy sterującej, którą później dostarczamy Klientowi. Cały proces odbywa się  w ścisłej współpracy z fabryką matką w Niemczech.

Jakie będą Twoje zadania?

  • Okablowanie szef sterowniczych;
  • Montaż końcowy i testowanie szaf sterowniczych oraz automatyki CNC;
  • Kontrola jakości montażu.

Czego potrzebujesz, aby do nas dołączyć?

  • Wykształcenie minimum średnie - technik elektryk, mechatronik;
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i wykonywania pomiarów elektrycznych;
  • Inicjatywa, zdolności manualne i dokładność;
  • Dbałość o jakość wykonywanej pracy;
  • Umiejętność współpracy w grupie;
  • Dyspozycyjność do pracy na 2 zmiany;
  • Uprawnienia SEP do 1kV  - mile widziane.

Co możemy Ci zaoferować?

  • Możliwość pracy z nowoczesnymi technologiami Siemensa szeroko stosowanymi w przemyśle;
  • Miłą atmosferę w pracy w nowym Zespole;
  • Stabilność zatrudnienia oraz atrakcyjny pakiet benefitów, między innymi:
    • Opiekę medyczną
    • Premię roczną
    • Kartę Multisport
    • Dofinansowanie do posiłków

Jak do nas dołączyć?

Prześlij nam swoje CV klikając na przycisk "aplikuj"!

Organization: Digital Industries

Company: Siemens Sp. z o.o.

Experience Level: not defined

Job Type: Full-time