Java Full Stack Developer for Traffic Managment Systems - Brno

Popis pracovní pozice

Naše práce a její výsledky?
Náš každodenní život v Siemens Mobility se točí kolem aut, křižovatek, chytrých měst a technických řešení. Vyvíjíme řešení pro řízení dopravy pro novou generaci inteligentních měst. Naším posláním je činit život ve velkých městech jednodušším a zdravějším.

Jak vypadá tvůj budoucí tým?
Naše týmy tvoří vývojáři, testeři a dopravní inženýři z oboru. Pracujeme agilně. Denně se učíme doméně produktu (dopravní systémy) s pomocí našich dopravních inženýrů. Zaměřujeme se na clean-code, architekturu, automatické testování a UX. Náš pracovní den je plný brainstormingu, code-review a párového programování. Kromě průmyslových standardů nejsme svázáni žádnými dalšími požadavky, takže máme hodně volnosti v tom, jak vyvíjíme. Několikrát do roka jedeme do Bavorska za zákazníkem a dobrým pivem.

Co potřebuješ pro to, stát se členem týmu?
  • máš zkušenost z vývoje v prostředí Java, React, JavaScript, Kubernetes, Docker, MongoDB
  • důležitá je i dobrá znalost vývoje microservice (REST, ActiveMQ, gRPC, GO)
  • domluvíš se anglicky (účast na callech, maily, vstupy a výstupy vaší práce jsou v AJ)
  • mimo to se u nás setkáš i s AWS, Gitlab, Artifactory, Web security, GIS
Co bude tvým úkolem?
  • vyvíjet dohledové systémy pro monitoring a řízení měst
  • sledovat nejnovější trendy a aplikovat je do naší práce
  • učit se, zkoušet, přicházet s nápady a nebát se říct si o pomoc
  • akcelerovat nasazení inteligentních dopravních systémů do každodenního života
  • spolupracovat s vývojáři a testery v našem R&D centru v Brně, Mnichově, Berlíně a Pune
Co vám za to nabízíme?
  • odměnu za nástup ve výši 100 000 Kč
  • 25 dní dovolené
  • flexibilní pracovní dobu s pevným jádrem od 10 do 14 hod.
  • možnost pracovat z domova pro lepší skloubení práce a osobního života
  • příspěvek na stravování ve formě e-stravenek
  • možnost zakoupit si akcie Siemens
  • kartu Multisport či ActivePass
  • zvýhodněný firemní tarif pro soukromé účely
  • zvýhodněné nabídky pro zaměstnance (např. sleva na auto nebo rekreační pobyt)
  • pracoviště kousek od centra Brna na ul. Olomoucká (od 1.10. se stěhujeme do nových prostor na ul. Škrobárenskou)
NAVÍC budeš mít svůj osobní rozpočet (částka ve výši 24 000 Kč nebo 48 000 Kč, dle seniority) a ten můžeš využít dle vlastní potřeby a uvážení na:
  • až 8 dalších dní placeného volna navíc nad rámec základních 5 týdnů
  • příspěvek na volnočasové aktivity v cafeterii Benefit plus (lze čerpat na širokou oblast kulturu, zdraví, cestování, sportu nebo třeba vzdělávání včetně jazykových kurzů)
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
Zastav se k nám na kávu a pronikni s námi do tajů dopravy budoucnosti :-)!

Organizační jednotka: Siemens Mobility

Společnost: Siemens Mobility, s.r.o.

Úroveň zkušeností: Středně zkušený profesionál

Typ pozice: Na plný úvazek

Nemůžete najít to, co hledáte?

Zůstaňte v kontaktu