Gazdasági munkatárs

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott, ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.

Az integrált hajtásrendszerektől az intelligens vezérlőkön át az innovatív PLM szoftverig. Digital Industries üzletágunk az ipari automatizálás és hajtástechnika területén nyújt innovatív termékeket és megoldásokat.

Munkavégzés helye: Budapest XIV. kerület

Milyen feladatok várnak rád?

·       Ipari szektor szerviz területének gazdasági oldalról történő támogatása

·       A szerviz bonyolítói munkakör ellátása

·       A termék - rendszer- és megoldás értékesítés, továbbá a szerviz területen a rendelésfolyamatok lebonyolításának biztosítása

·       Vevői megrendelések feldolgozása, nyomon követése, kapcsolattartás a vevővel

·       Árajánlatok készítése partnerek részére

·       Az értékesítéshez tartozó szerződéses feltételek kidolgozása és ellenőrzése

·       Ajánlatok, megrendelések, visszaigazolások és számlák készítése

·       Bejövő számlák kezelése, ellenőrzése, kintlévőség kezelése, kalkulációk előkészítése

·       A területhez tartozó controlling feladatok ellátása

·       Partnerekkel, ügyfelekkel és az anyaházzal való napi szintű kapcsolattartás

·       A projektek ellenőrzése és riportálása, a projekttel kapcsolatos költségek kalkulációja

·       Üzleti tervezésben való aktív közreműködés

·       Az üzleti tervszámok folyamatos ellenőrzése

·       Egyéb adminisztrációs feladatok

Mi különböztet meg másoktól?

·       Befejezett pénzügyi/gazdasági tanulmányok

·       Minimum 2 éves szakmai tapasztalat

·       Középfokú angol és/vagy német nyelvtudás szóban és írásban

·       Magabiztos MS Office ismeretek (kiemelten MS Excel)

·       Kiváló kommunikációs készség

·       Monotónia tűrés, precizitás, pontosság, megbízhatóság, terhelhetőség

·       Nyitott személyiség, pro aktivitás, csapatjátékos

·       Ügyfélkapcsolati tapasztalat

Mit érdemes még tudnod?

·       Heti 40 órás munkavégzés

·       Fejlődési lehetőség

·       Nemzetközi vállalat működésének megismerése

·       Versenyképes juttatási csomag

·       Előny: SAP ismerete, multinacionális környezetben szerzett munkatapasztalat

Miért a Siemens?

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Organization: Digital Industries

Company: Siemens Zrt.