Gazdasági gyakornok

A Siemens Healthineers vezető szerepet tölt be az orvostechnológiai vállalatok között. Folyamatosan fejlesztjük termék- és szolgáltatás portfóliónkat a diagnosztikus és terápiás képalkotás, a labordiagnosztika és a molekuláris medicina, valamint a digitális egészségügy területén. 70 országban, több mint 50.000 elkötelezett munkatársunk dolgozik azon, hogy formálja az egészségügy jövőjét. Innovatív technológiáink és szolgáltatásaink naponta mintegy 5 millió páciens számára biztosítanak pontosabb diagnózist, hatékonyabb terápiákat világszerte.

GAZDASÁGI GYAKORNOK munkatársat keresünk a Siemens Healthcare Kft. csapatába teljes munkaidőben, legalább 6 hónapra. Valós feladatokon keresztül szerezhetsz tapasztalatot a vállalati folyamatokról, megtanulhatod az SAP (vállalatirányítási rendszer) használatát. Gyors tanulásodat tapasztalt kollégáink fogják segíteni. Várjuk pályázatodat!

Mik lesznek a feladataim?

* ajánlatok készítése

* alkatrész- és egyéb anyagok rendelése

* visszáruzás, számlázás

* egyéb kapcsolódó bonyolítási feladatok

* SAP vállalatirányítási rendszer működésének elsajátítása

Mire van szükség a pozíció betöltéséhez?

* gazdasági irányú felsőfokú tanulmányaidat végzed

* aktívan használod az angolt legalább középfokú szinten

* MS office aktív gyakorlati ismerete, ezen belül MS Excel magas szintű felhasználói ismerete

* logikus gondolkodás, jó problémamegoldó készség

* proaktív, agilis, együttműködő személyiség

* terhelhetőség

* precizitás

Mit kínálunk?

* hallgatói munkaszerződés

* versenyképes jövedelem

* cafeteria juttatás

* laptop

* nemzetközi munkakörnyezet

Organization: Siemens Healthineers

Company: Siemens Healthcare Kft.

Experience Level: Student (Not Yet Graduated)

Job Type: Either