Beszerzési gyakornok

Job Description

Telephely: Budapest, Gizella út 51-57

Cég: Siemens Mobility Kft.

Munkavégzés: heti 25 óra

A Siemens Mobility Kft. a Siemens tulajdonában lévő, függetlenül működő vállalat. A közlekedési megoldások területén több mint 160 éve vezető szerepet betöltő Siemens Mobility folyamatosan fejleszti portfólióját a gördülő állomány, vasúti automatizálás és villamosítás, intelligens közlekedési rendszerek, az ezekhez kapcsolódó szervizszolgáltatások, valamint a szoftverfejlesztés területén. A digitalizáció révén a Siemens Mobility világszerte lehetővé teszi a közlekedési szolgáltatók számára az intelligens infrastruktúra kialakítását, a fenntartható értékteremtést a teljes termékéletciklusra, valamint növeli az utasélményt és garantált rendelkezésre állást biztosít.

Milyen feladatokat kell ellátnod?

· Beszerzési tevékenységhez kapcsolódó feladatok támogatása/ellátása a folyamatos működés fenntartása érdekében

· Kimenő árajánlatkérések és bejövő árajánlatok kezelése, rendszerezése; kapcsolódó dokumentumok tartalmáról státuszáról kiértékelés készítése

· Üzletmenetben használt nyilatkozatok és standard megállapodások bekérése beszállítóktól, ezek dokumentálása feltöltése a vállalatirányítás rendszereibe

· Meglévő beszállítókkal, belső ügyfelekkel történő emailes kapcsolattartás

· Munkafolyamatok teljeskörű adminisztrációja és nyomonkövetése

· Megbízható és önálló munkavégzés belső szabályzatok mentén

Mit várunk el Tőled?

· Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok mellett heti 20-25 óra munkavégzés vállalása

· Középszintű angol nyelvtudás előny

· Megbízhatóság, megoldás orientált szemlélet és önálló gondolkodás

Miért a Siemens?

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Organization: Siemens Mobility

Company: Siemens Mobility Kft.

Experience Level: Student (Not Yet Graduated)

Job Type: Part-time