Starszy Specjalista/Specjalista ds. komunikacji korporacyjnej

Lokalizacja: Warszawa

Jako Siemens Healthineers wspieramy i pomagamy skutecznie sprostać wyzwaniom współczesnej medycyny na całym świecie.  Wciąż poszukujemy nowych dróg i rozwiązań, aby wprowadzać pozytywne zmiany dla naszych klientów oraz zdrowia wielu ludzi.

Żeby sprostać temu wyzwaniu, inwestujemy nie tylko w rozwój technologii i tym samym w szerokie portfolio nowatorskich  produktów i usług medycznych - inwestujemy przede wszystkim w 53 tys. pracowników. Każdy z nich jest pionierem, wysoce zaangażowanym i mocno związanym z branżą opieki zdrowotnej.

Dołącz do zespołu  Siemens Healthineers jako Starszy Specjalista/Specjalista ds. komunikacji korporacyjnej!

Twoje główne zadania:

  • Budowa relacji z mediami branżowymi
  • Przygotowywanie informacji prasowych i treści na stronę internetową w zakresie aktywności rynkowej Spółki oraz oferowanych technologii i rozwiązań
  • Przygotowywanie materiałów wideo na potrzeby działań komunikacyjnych we współpracy z wyspecjalizowanymi agencjami
  • Współpraca z instytucjami ochrony zdrowia w zakresie promocji inwestycji związanych z technologiami Siemens Healthineers (przygotowywanie wspólnej komunikacji, współorganizacja uroczystych otwarć)
  • Przygotowywanie wystąpień wewnętrznych i zewnętrznych kadry kierowniczej
  • Przygotowywanie publikacji eksperckich (thought leadership) w zakresie ochrony zdrowia i technologii we współpracy z firmami badawczymi, ekspertami wewnętrznymi i liderami opinii
  • Wsparcie komunikacji kadry kierowniczej w mediach społecznościowych
  • Prowadzenie komunikacji wewnętrznej (bieżące mailingi wewnętrzne, przygotowanie kwartalnych telekonferencji Zarządu)

Jesteś odpowiednim kandydatem na to stanowisko, jeżeli posiadasz:

  • Gotowość do zgłębiania tematyki technologii medycznych i systemu ochrony zdrowia
  • Wysokie zdolności organizacyjne i samodzielność w organizacji swojej pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Łatwość nawiązywania kontaktów zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz organizacji
  • Lekkie pióro, ale i precyzji w prowadzeniu komunikacji wokół kwestii technologicznych
  • Znajomość języka angielskiego pozwalającą na przygotowywanie treści w tym języku i współpracę ze strukturami regionalnymi
  • Przynajmniej pięć lat doświadczenia na podobnym stanowisku, idealnie w organizacji B2B
  • Wykształcenie wyższe

Oferujemy umowę o pracę wraz z pakietem benefitów za pośrednictwem firmy zewnętrznej.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji przez przycisk „Aplikuj”.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami.

Pod adresem www.healthcare.siemens.pl znajdziesz dodatkowe informacje dotyczące obszaru naszej działalności.

Pod adresem https://jobs.siemens.com/jobs znajdziesz więcej informacji dotyczących ofert pracy i kariery w firmie Siemens.

Przywiązujemy wagę do równości szans, zapraszamy  do aplikowania  również osoby niepełnosprawne.

Organization: Siemens Healthineers

Company: Siemens Healthcare Sp. z o.o.

Experience Level: Experienced Professional

Job Type: Full-time