Sales špecialista - Košice/Bratislava

Job Description

O nás:

Siemens Healthineers tvorí od roku 2001 medicínsky softvér. Tím spoločnosti má viac ako 500 členov v Bratislave, v Žiline a Košiciach, pričom úzko spolupracuje s ďalšími medzinárodnými tímami.

Popis pracovnej pozicie a zodpovednosti

Do nášho Sales tímu v Košiciach hľadáme kolegu, môže byť aj študent 5. ročníka alebo absolvent so zameraním na elektrotechniku, medicínsku techniku alebo biomedicínske inžinierstvo, ktorého náplňou práce bude:
  • rešerš produktových špecifikácií, globálnych zdrojov
  • tvorba produktových listov, technických špecifikácií a prezentačných materiálov lokalizovaných na krajinu
  • technické poradenstvo v tíme a perspektívne smerom k zákazníkovi
  • komunikácia náročných technických otázok s headquarters
  • príprava kalkulácií a konfigurácií prístrojov
  • analýza optimálnych riešení
  • poradenstvo
  • príprava prezentácií, tendrových a iných podkladov v rámci produktového portfólia
Požadované vzdelanie, zručnosti a osobnostné predpoklady
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore
elektrotechnika, medicínska technika, biomedicínske inžinierstvo

Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz
B

Počet rokov praxe
1

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- Ochota vzdelávať sa a rásť v oblasti medicínskej techniky, so zameraním na CT a MR.
- Zodpovedný prístup, analytické myslenie, komunikatívnosť, profesionálne vystupovanie.

Čo ponúkame?

  • Team building program - adventure offsite meeting for all employees every year, Christmas party, extra budget for team building events
  • Training and development program (business and product trainings, e-learning, language courses, soft skills trainings,…)
  • Health program (contracted wellness providers, sport centers, salary reimbursement in case of illness
  • Loyalty program (work anniversary, life anniversary, additional pension plan, employee loans)
  • Family care program (subsidy for newborns, maternity leave, kindergartens, summer camps)

Basic wage component (gross) and other rewards:

From 1200 € brutto /month + VAR*

Organization: Siemens Healthineers

Company: Siemens Healthcare s.r.o.