Systemový špecialista

Job Description

O nás

Siemens Healthineers

Siemens Healthineers tvorí od roku 2001 medicínsky softvér. Tím spoločnosti tvorí viac ako 500 zamestnancov v lokalitách Bratislava, Žilina, Košice a úzko spolupracuje s ďalšími medzinárodnými tímami.

Popis pracovnej pozície a zodpovednosti

Do nášho odborného tímu zákazníckeho servisu hľadáme kolegu s možnosťou výkonu práce v Bratislave, Košiciach alebo Banskej Bystrici s nasledovnou náplňou práce:

  • Realizácia preventívnych a operatívnych servisných zásahov so zameraním sa na USG – ultrazvuky,  IT -systémy a MR prístroje magnetickej rezonancie
  • príprava a realizácia odborných inštalácií
  • testovanie funkčnosti zariadení a profilaxia
  • diagnostika a oprava poruchových stavov
  • poskytovanie technickej poradenskej činnosti
  • realizácia základných aplikačných školení obsluhujúceho personálu
Potrebné vzdelanie, zručnosti a osobnostné predpoklady

Vzdelanie

  • stredoškolské (SPSE s maturitou so zameraním na elektrotechniku, IT - výhodou)
  • vysokoškolské I. stupňa (so zameraním na elektrotechniku, IT - výhodou)
  • vysokoškolské II. stupňa (so zameraním na elektrotechniku, IT - výhodou)

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz
B

Ostatné predpoklady a zručnosti
ODBORNÉ:

  • Odborná spôsobilosť v elektrotechnike – min. §21, resp. §22, resp. §23
  • Správa HW, SW (inštalácia, konfigurácia, monitorovanie, zálohovanie, odstraňovanie závad SW aj HW)
  • Všeobecná znalosť administrácie systémov a sieťovej infraštruktúry;
  • Znalosť LAN, WAN a VPN
  • Znalosť správy Microsoft Windows;
  • Základná znalosť MSSQL
  • Základy správy Windows servera (správa užívateľov, DNS);
  • El. spôsobilosť v zmysle Vyhl. 508/2009 Z.z. - výhodou

OSOBNOSTNÉ:

  • Zodpovednosť, samostatnosť, spoľahlivosť
  • Dobré komunikačné zručnosti
  • Pro-zákaznícky prístup
  • Časová flexibilita
  • Ochota cestovať

Čo ponúkame

  • Extra voľné dni (bridge days, sick days)
  • Finančné príspevky (doplatok ušlej mzdy pri PN a OČR, zamestnanecké pôžičky, doplnkové dôchodkové sporenie, príspevky v mimoriadnych životných situáciách)
  • Podpora relaxu zamestnanca (príspevok na relaxačné programy pre zamestnanca a jeho rodinu v oblasti športu, kultúry a rôznych voľnočasových aktivít)
  • Nadštandardná podpora zdravia (príspevok na zdravotnú starostlivosť a služby zdravotníc. charakteru)
  • Skvelý team a teambuildingy
  • Rodinný program (príspevok pri narodení dieťaťa, odchode na materskú dovolenku, príspevok na škôlku a detské tábory)
  • Podpora reprezentačnej športovej činnosti
  • Loyalty program (príspevok pri pracovnom výročí, životnom jubileu)
  • Referral employee program (bonus za odporúčanie nového zamestnanca)
  • Tréningový a rozvojový program (business a pruduktové školenia, e-learning, jazykové kurzy, soft skills tréningy…)

Základná hrubá mzda a ostatné odmeny:

Od 1200€ brutto mesačne + variabilná zložka mzdy*

*Môže sa meniť v závislosti od kvalifikácie, praxe a profesionálnych znalostí kandidáta

Organization: Siemens Healthineers

Company: Siemens Healthcare s.r.o.