C++ Linux Developer for Rail Automation

Popis pracovní pozice

V našem R&D centru v Praze se zabýváme vývojem software, hardware, validací a mechanickým designem. Chceš se podílet se na vývoji nové generace železničního přejezdu, inteligentního ovládání výhybky, návěstidel, světelné signalizace, balíz, počítadel náprav, vstupně výstupních modulů, ovládacích a zobrazovacích prvků vlaku a mnoho dalšího? Máme zkušenosti s projekty v bezpečnostních kategoriích SIL0 - SIL4 dle Safety CENELEC norem EN 50128 a EN 50129 s důrazem na moderní komunikaci přes zabezpečený Ethernet s pokročilou preventivní diagnostikou a využitím procesoru k řízení v redundantním módu. Realizujeme kompletní řešení od definování požadavků přes vývoj softwaru, hardwaru a mechaniky až po verifikaci, validaci, typové zkoušky a integraci do nadřazených systémů. Naše produkty jsou nasazovány po celém světě v rámci přechodu na moderní systémy řízení kolejové dopravy jako ETCS.

Vaším úkolem bude:
  • vývoj softwaru pro produkty železniční automatizace s důrazem na kvalitu kódu
  • vývoj aplikací v C++ (C++14)
  • analýza a návrh nejnovějších opatření kybernetické bezpečnosti
  • implementace sotware pro embedded linux
  • údržba a vylepšení distribuce embedded linux
Těšit se můžete na:
  • Použití nejnovějších technologií
  • Spoluvytváření řešení pro kybernetickou bezpečnost pro produkty železniční automatizace
  • mladý, přátelský kolektiv s nadšením pro inovace a kvalitu
  • špičkově vybavené pracoviště a laboratoře
  • Rozšíření technických znalostí a kompetencí (C++ vývoj, SW architektura, kybernetická bezpečnost)
  • bonus za nástup do společnosti
  • relokační bonus v případě stěhování za prací
Co u Vás oceníme:
  • dobrou znalost programovacích jazyků C/C++
  • znalost operačního systému Linux
  • znalost skriptovacích jazyků (např. Python, Perl, …)
  • Výhodou je zkušenost s kybernetickou bezpečností
  • dobrou znalost anglického jazyka
  • týmového ducha, analytické a systémové myšlení, skutečné zaujetí pro kvalitu
Těšit se můžeš zejména na:
  • odměna za nástup ve výši 50.000 Kč
  • 25 dní dovolené
  • flexibilní pracovní dobu s pevným jádrem od 10 do 14 hod.
  • možnost pracovat z domova pro lepší skloubení práce a osobního života
  • firemní mateřskou školku v blízkosti pracoviště v Praze
  • příspěvek na stravování ve formě e-stravenek
  • možnost zakoupit si akcie Siemens
  • zvýhodněná karta Multisport či ActivePass
  • zvýhodněný firemní mobilní tarif pro soukromé účely
  • zvýhodněné nabídky pro zaměstnance (např. sleva na auto nebo rekreační pobyt)
  • pracoviště v blízkosti metra Stodůlky v Praze
NAVÍC budeš mít svůj osobní roční rozpočet (částka ve výši 24 000 Kč nebo 48 000 Kč, dle seniority) a ten můžeš využít dle vlastní potřeby a uvážení na:
  • až 8 dalších dní placeného volna navíc nad rámec základních 5 týdnů
  • příspěvek na volnočasové aktivity v cafeterii Benefit plus (lze čerpat na širokou oblast kultury, zdraví, cestování, sportu nebo třeba vzdělávání včetně jazykových kurzů)
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění

Organizační jednotka: Siemens Mobility

Společnost: Siemens Mobility, s.r.o.

Úroveň zkušeností: Středně zkušený profesionál

Typ pozice: Na plný úvazek

Nemůžete najít to, co hledáte?

Zůstaňte v kontaktu