Sales Professional v oblasti eMobility

Do nášho tímu hľadáme obchodníka, ktorého hlavnou náplňou práce bude vyhľadávanie nových obchodných príležitostí v oblasti eMobility.

Vašou hlavnou náplňou práce bude:
Aktívne vyhľadávanie a oslovovanie nových zákazníkov na Slovensku
Starostlivosť o zákazníkov a rozvíjanie dobrých obchodných vzťahov
Príprava prezentácií a riešení  zákaziek
Profesionálne vystupovanie a prezentovanie riešení a služieb spoločnosti Siemens
Aktívna spolupráca s ostatnými členmi tímu
Vedenie obchodných rokovaní

Potrebné vzdelanie, zručnosti a osobnostné predpoklady
Vzdelanie
minimálne stredoškolské s maturitou v oblasti energetiky

Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz
B

Počet rokov praxe
3

Osobnostné predpoklady a zručnosti
• komunikatívnosť, seriózne a presvedčivé vystupovanie, zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť, proaktívny prístup, lojálnosť k firme, vysoké pracovné nasadenie
• vedomosti a záujem o oblasť elektromobility

Plat od 1900€ brutto/mesačne + variabilná odmena

*Máme zákonnú povinnosť zverejniť v inzerovanej pozícii základnú zložku mzdy (minimálnu mzdu). Na pohovore starostlivo posúdime Vašu kvalifikáciu, predpoklady a skúsenosti. Kandidátom s vyššou úrovňou skúseností, bude samozrejme seniorita zohľadnená v ponuke.

Benefity:
• Služobný automobil a telefón aj na súkromné účely
 • Rodinný program (príspevok pri narodení dieťaťa, odchode na materskú dovolenku, príspevok na škôlku)
• Retention program (príspevok pri pracovnom výročí, životnom jubileu, doplnkové dôchodkové sporenie, zamestnanecké pôžičky)
• Extra voľné dni (bridge days, sick days)
• Program pre zdravie (wellness, športové aktivity, fitness, doplatok ušlej mzdy pri PN a OČR)
• Teambuildingy
• Tréningový a rozvojový program (business a pruduktové školenia, e-learning, jazykové kurzy, soft skills tréningy,…)
• Referral employee program (bonus za odporúčanie nového zamestnanca)

Organization: Smart Infrastructure

Company: Siemens s.r.o.