Specjalista/tka w Dziale Wsparcia Sprzedaży (leasing)

Job Description

Miejsce pracy: Warszawa

W Siemensie tworzymy  przyszłość oferując naszym  klientom innowacyjne rozwiązania także
w zakresie finansowania. Spółka Siemens Finance specjalizuje się w finansowaniu maszyn i urządzeń przez leasing co umożliwia przedsiębiorstwom dostęp do najnowocześniejszej technologii i rozwój. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty w Dziale Wsparcia Sprzedaży. Osoba na tym stanowisku będzie bezpośrednio wspierała proces sprzedaży, odpowiadając za jakość i obieg dokumentacji oraz za współpracę z działami biorącymi udział w procesie realizacji nowych umów.

Jakie będą Twoje zadania?

  • Przygotowanie i kompletowanie dokumentacji związanej z procesem sprzedażowym oraz koniecznej do zawarcia umowy;
  • Wprowadzanie i aktualizacja prawidłowych danych w systemie potrzebnych do obsługi umowy podczas jej trwania;
  • Przygotowywanie raportów związanych z procesem sprzedaży;
  • Przygotowanie ofert handlowych oraz trójstronnych kontraktów kupna – sprzedaży, zamówień (w języku polskim i angielskim);
  • Ścisła współpraca z Działem Sprzedaży, Ryzyka i Dział Prawnym;
  • Bezpośredni kontakt z klientem/brokerem/dostawcą;
  • Zapewnienie zgodności dokumentów z procedurami wewnętrznymi i monitorowanie poprawności procesu.

Jakich umiejętności potrzebujesz, aby tworzyć z nami przyszłość?

  • Wykształcenie wyższe, preferowany kierunek ekonomia;
  • Min. 3 lata doświadczenie w branży finansowej (preferowany leasing) w pracy z dokumentacją sprzedażową;
  • Dobra znajomość angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację;
  • Proaktywne i konstruktywne podejście do realizowanych zadań, proklienckość i wysokie standardy obsługi klienta;
  • Dokładność, rzetelność i terminowość w wykonywanej pracy;
  • Bardzo dobra znajomość Microsoft Office, w szczególności Excel  oraz Word;
  • Rozwinięte umiejętności komunikacji i współpracy w zespole;
  • Chęć zdobywania nowych umiejętności, otwartość na zmiany.

●       Pracę w międzynarodowej firmie oferującej nowoczesne rozwiązania finansowe na styku z innowacyjną technologią;

●       Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie;

●       Dołączenie do Zespołu, który ceni otwartą komunikację i dobrą współpracę

●       Dogodna lokalizacja biura przy Dworcu Wschodnim (daleko od „Mordoru”), a aktualnie możliwość pracy zdalnej;

●       Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego;

●       Pakiet benefitów, między innymi:

o   prywatna opieka medyczna

o   ubezpieczenie na życie

o   karta Multisport i dofinansowanie do posiłków

o   dodatkowe, płatne dni wolne w ramach „Bridge days”

Jak do nas dołączyć?
Daj się poznać i prześlij nam swoje CV.

Organization: Siemens Financial Services

Company: Siemens Finance Sp. z o.o.

Experience Level: Mid-level Professional

Job Type: Full-time