Projektový Manager - Siemens Healthineers

Job Description

Siemens Healthineers je přední zdravotnická technologická společnost poskytující inovativní technologie a služby v oblasti diagnostického a terapeutického zobrazování, laboratorní diagnostiky a molekulární medicíny, jakož i digitálních zdravotnických a podnikových služeb.

Přidejte se k nám!

Očekáváme:

  • VŠ vzdělání v oblasti elektro / stavební / radiologie nebo biomedicíny
  • Znalost zdravotnického a nemocničního prostředí
  • Zkušenosti s vedením týmu
  • Organizační schopnosti
  • Plynulá znalost AJ slovem i písmem
  • ŘP skupiny B
  • Minimálně 3 roky zkušeností se samostatným vedením projektů rozsahu minimální hodnoty okolo 1 MCZK obsahujícím stavební práce

Náplň práce:

  • Zabezpečení kompletní realizační činnosti pro projekty v oblasti zobrazovací a laboratorní techniky pro zdravotnická zařízení
  • Řízení nebo delegování realizačních projektů
  • Stanovení a kontrola časových plánů realizací projektů
  • Koordinace stavebních, instalačních, servisních, školicích týmů jak v rámci Siemens Healthcare zdrojů, tak návaznosti na externí dodavatele
  • Podpora obchodních případů ve fázi přípravy s důrazem na návštěvu budoucích instalací s cílem odhadu budoucích stavebních úprav a přípravných prací
  • Správa interních agend a nástrojů týkající se projekt managementu
  • Technologický a stavební management před dodávkou a instalací přístrojové techniky
  • Pravidelná komunikace s externími zákazníky z oblasti zdravotnictví (nemocnice a laboratoře) s důrazem na technická oddělení

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu a home office pro lepší skloubení pracovního a soukromého života
  • individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění
  • příspěvek na stravování ve formě stravenek
  • možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma
  • nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky

Organization: Siemens Healthineers

Company: Siemens Healthcare, s.r.o.

Experience Level: Experienced Professional

Job Type: Full-time

Can't find what you are looking for?

Let's stay connected