Supervízor pre montáž a uvedenie do prevádzky elektronických stavadiel

Miesto práce: Bratislava alebo Žilina (práca vyžaduje cestovanie)

Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Platové ohodnotenie:
1600 Eur brutto/mesiac + variabilná odmena *Kandidátom s vyššou úrovňou skúseností, bude seniorita zohľadnená v ponuke.

Popis pracovnej pozície a zodpovednosti:

Siemens Mobility je súčasťou medzinárodných projektových tímov so zameraním na železničnú dopravu s celosvetovou pôsobnosťou.

Náplň práce:

- Dozor/supervízor nad montážou a uvedením do prevádzky zabezpečovacích zariadení (elektronických stavadiel SIMIS W s nadstavbou ILTIS, VICOS) tak, aby boli dodržané všetky náležitosti vyplývajúce z projektovej dokumentácie, harmonogramu prác a príslušných noriem.

- Vyhľadávanie a odstraňovanie porúch na zabezpečovacom zariadení počas uvádzania do prevádzky.

- Práca na realizácii tuzemských a medzinárodných projektov v oblasti železničnej zabezpečovacej techniky.

- Na základe vopred definovaných procesov bude potrebné vykonávať dohľad nad realizáciou projektu, na ktorom je potrebné nielen vykonávať činnosti zodpovedajúce jednotlivým procesným krokom, ale aj spravovať projektové požiadavky a ostatné podklady potrebné pre realizáciu projektu.

Novoprijatému pracovníkovi bude zabezpečené dôkladné zaškolenie.

Iné výhody
- práca v medzinárodnej spoločnosti
- odborný a personálny rozvoj
- práca s najnovšími technológiami
- výhodné pracovné a mzdové podmienky
- zaujímavý sociálny program

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

vysokoškolské II. stupňa

Znalosti

Jazykové znalosti:

Anglický jazyk – B2 Alebo Nemecký jazyk – B2

Osobnostné predpoklady

Spoľahlivosť, zodpovednosť, zmysel pre detail, trpezlivosť, technické myslenie, komunikatívnosť.

Technické predpoklady

  • skúsenosti v oblasti zabezpečovacích zariadení v železničnej doprave.
  • základné znalosti z oblasti elektrotechniky
  • schopnosť čítať blokové schémy a schémy elektrotechnických zapojení.

Vodičské oprávnenie skupiny B

Čo ponúkame

• Tréningový a rozvojový program (business a produktové školenia, e-learning, jazykové kurzy, soft skills tréningy,…)

• Program pre zdravie (wellness, športové aktivity, fitness, doplatok ušlej mzdy pri PN a OČR)

• Skvelý team a teambuildingy

• Extra voľné dni (bridge days, sick days)

• Rodinný program (príspevok pri narodení dieťaťa, odchode na materskú dovolenku, príspevok na škôlku a detské tábory)

• Retention program (príspevok pri pracovnom výročí, životnom jubileu, doplnkové dôchodkové sporenie, zamestnanecké pôžičky)

• Referral employee program (bonus za odporúčanie nového zamestnanca)

Organization: Siemens Mobility

Company: Siemens Mobility, s.r.o.