Scheduler

Job Description

Miesto práce

Žilina

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Platové ohodnotenie

1100 Eur brutto/mesiac + variabilná odmena *Kandidátom s vyššou úrovňou skúseností, bude seniorita zohľadnená v ponuke.

Popis pracovnej pozície a zodpovednosti

Inžinierske centrum v Žiline obsadzuje pracovnú pozíciu Scheduler.

Náplň práce:

  • zodpovednosť za proces resource managementu na projektoch,
  • koordinácia a plánovanie vyťažovania dostupného personálu,
  • reporting plánov a realizovaných aktivít.

Novoprijatému pracovníkovi bude zabezpečené dôkladné zaškolenie.

Iné výhody

- práca v medzinárodnej spoločnosti

- odborný a personálny rozvoj

- práca s najnovšími technológiami

- výhodné pracovné a mzdové podmienky

- zaujímavý sociálny program

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa

vysokoškolské II. stupňa

Znalosti

Jazykové znalosti:

Anglický jazyk - B2

Osobnostné a technické predpoklady

Osobnostné predpoklady:

Spoľahlivosť, precíznosť, zodpovednosť, zmysel pre detail, trpezlivosť, komunikatívnosť.

Technické predpoklady:

Microsoft Project - základy

Microsoft Excel - pokročilý

SAP - základy

Čo ponúkame

• Tréningový a rozvojový program (business a produktové školenia, e-learning, jazykové kurzy, soft skills tréningy,…)

• Program pre zdravie (wellness, športové aktivity, fitness, doplatok ušlej mzdy pri PN a OČR)

• Skvelý team a teambuildingy

• Extra voľné dni (bridge days, sick days)

• Rodinný program (príspevok pri narodení dieťaťa, odchode na materskú dovolenku, príspevok na škôlku a detské tábory)

• Retention program (príspevok pri pracovnom výročí, životnom jubileu, doplnkové dôchodkové sporenie, zamestnanecké pôžičky)

• Referral employee program (bonus za odporúčanie nového zamestnanca)

Organization: Siemens Mobility

Company: Siemens Mobility, s.r.o.