Programátor PLC / Servisní technik

Job Description

Programátor PLC/Servisní technik

Jsme Digital Industries – provozní společnost firmy Siemens a určujeme trendy a směr vývoje v oblasti digitalizace a automatizace průmyslových procesů. Nabízíme unikátní řešení z koncepce průmysl 4.0, chytré technologie a služby. Naše obchodní jednotka Customer Services se zabývá oblastí servisních služeb pro automatizaci a pohony. A protože naše firma roste, potřebujeme posílit i náš tým.

Staň se programátorem/servisním technikem Siemens pro jedničku na trhu!

Budeš se věnovat především:
  • tvorbě aplikačního SW a vizualizace pro průmyslové automaty
  • zpracování technického řešení v oblasti HW a SW pro nabídky a servisní projekty
  • sběru a vizualizaci dat z průmyslových automatů
  • servisní činností u koncových zákazníků
Těšit se můžeš zejména na:
  • pestrou náplň práce
  • přístup k nejmodernějším technologiím a práci v příjemném kolektivu špičkových odborníků
  • Měl/a bys mít:
  • motivaci rozvíjet se a zdokonalovat v oboru
  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru (automatizace nebo procesní inženýrství)
  • znalost oblasti PLC, SCADA, obecného programování, výhodou je znalost Simatic Step 7 (V5 i V1x), WinCC, C, Visual Basic, SQL, PHP, HTML5
  • znalost čtení elektrotechnické dokumentace
  • komunikativní znalost AJ, znalost NJ výhodou

Dále ti nabízíme:
  • kompletní zaškolení a podporu
  • zázemí mezinárodního koncernu Siemens
  • příležitost k seberealizaci, aktivní využití cizího jazyka, možnost osobního a profesního růstu v rámci společnosti po celém světě
  • 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu a možnost home office pro lepší skloubení pracovního a soukromého života
  • atraktivní finanční odměňování a individuální rozpočet na benefity ve výši min. 48.000 Kč, který si můžeš proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie, nebo příspěvků na penzijní/nebo životní pojištění
  • příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně
  • možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma
  • slevy a zvýhodněné nabídky na služby a produkty z oblasti sportu, kultury, cestování, zdraví, nebo vzdělávání

Organization: Digital Industries

Company: Siemens, s.r.o.

Experience Level: Mid-level Professional

Job Type: Full-time

Can't find what you are looking for?

Let's stay connected