Specialista verejneho obstaravania

Do nášho Obchodného tímu v Bratislave hľadáme skúseného kolegu na pozíciu Špecialista verejného obstarávania.

Náplň práce:

  • monitorovanie zákaziek zverejnených v EKS a vestníkoch
  • manažment procesu verejného obstarávania – zodpovednosť za spracovanie a predloženie ponuky na základe vstupov od participujúcich oddelení (obchod, servis, právne a finančné oddelenie)
  • komunikácia s verejným obstarávateľom a podávanie zodpovedajúcich podaní v jednotlivých fázach verejného obstarávania
  • monitoring lehôt a kontrola ich dodržiavania
  • príprava, vyžiadanie a archivácia referencií
  • zabezpečenie registrácie v Registri hospodárskych subjektov
  • komunikácia s úradmi pri zabezpečení dokumentov
  • evidencia obchodných prípadov a zmlúv a ich archivácia, ich nahrávanie do systému

Požiadavky:

  • Ukončené VŠ vzdelanie
  • Predchádzajúca právna prax v oblasti verejného obstarávania výhodou
  • Anglický jazyk - minimálne úroveň stredne pokročilý (B2), Nemecký jazyk - výhodou

Ponúkame

  • Cafeteria ročný balík na relax, rodinu, zdravie, nadštandardné lekárske prehliadky
  • Stravné dotované zamestnávateľom
  • 20 dní plne hradenej PN/OČR
  • 3 dni extra voľno na zotavenie tzv. Sick days
  • 5 dní extra celofiremné voľno tzv. Bridge days
  • Flexibilný pracovný čas a Homeoffice
  • Reward and Recognition program - bonus kolegovi za dobre vykonanú prácu
  • Referral program - bonus za odporúčanie svojho známeho
  • Tréningové a rozvojové programy
  • Team-building program
  • Loyalty program (pracovné a životné výročia, doplnkové dôchodkové sporenie, zamestnanecké pôžicky...)
  • Doplnkové dôchodkové sporenie
  • Starostlivosť o rodinu (narodenie dieťaťa, odchod na materskú dovolenku, príspevok na materskú škôlku, letné tábory...)

Základná zložka platu od 1500€ + VAR*

*Máme zákonnú povinnosť zverejniť v inzerovanej pozícii základnú zložku mzdy (minimálnu mzdu). Na pohovore starostlivo posúdime Vašu kvalifikáciu, predpoklady a skúsenosti.

Organization: Siemens Healthineers

Company: Siemens Healthcare s.r.o.