Projektový manažér v oblasti HVAC aplikácií & BMS systémov

Job Description

Miesto práce

Bratislava alebo Košice

Termín nástupu

ASAP / by agreement

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Platové ohodnotenie

1 400 EUR/mesiac

Plat od 1400 brutto / mesačne + variabilná odmena

*Máme zákonnú povinnosť zverejniť v inzerovanej pozícii základnú zložku mzdy. Na pohovore starostlivo posúdime Vašu kvalifikáciu, predpoklady a skúsenosti a kandidátom s vyššou úrovňou skúseností, bude samozrejme seniorita zohľadnená v platovej ponuke. Našim cieľom je odmeňovať zamestnancov férovo s prihliadnutím na situáciu na trhu a tak, aby sme vedeli v našom tíme privítať kvalitných kandidátov

O nás

Siemens

Siemens stelesňuje špičkové riešenia najmä v oblastiach automatizácie a riadenia, energetiky, informačných a komunikačných technológií.

Popis pracovnej pozicie a zodpovednosti

Siemens Building Technologies zameriava svoje aktivity na oblasť zabezpečenia energetickej efektívnosti, optimálneho komfortu, ekologickej, bezpečnej a bezproblémovej prevádzky budov a priemyselných objektov. Hľadáme nového člena do nášho tímu!

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

• Koordinácia projektov automatizovaných a riadiacich systémov na báze PLC pre budovy

• V rámci realizácie projektov služobné cesty hlavne po Slovensku

• Spolupráca s obchodným oddelením, spracovanie agendy projektového manažmentu (harmonogram prác a dodávok, zmenové listy, podklady pre fakturáciu , sledovanie stavu projektu,...)

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• Základné znalosti o riadení HVAC aplikácií a SCADA vizualizačných systémov

• Schopnosť orientácie v odbornej anglickej dokumentácii

• Základná znalosť zapájania rozvádzačov

• Znalosť čítania projektovej dokumentácie

• Microsoft Office (Outlook, Word, Excel, PowerPoint)

• Certifikát projektového manažmentu výhodou

• Komunikačné a organizačné schopnosti

Potrebné vzdelanie, zručnosti a osobnostné predpoklady

Vzdelanie

stredoškolské s maturitou

vysokoškolské I. stupňa

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Čo ponúkame

• Práca v odbornom tíme patriacom medzi špičku v oblasti riadenia HVAC aplikácií na Slovensku

• Odborný rast v nadnárodnej spoločnosti s medzinárodnými projektami a skúsenosťami

• Kancelária, PC, mobilný telefón, služobné auto

• Tréningový a rozvojový program (business a pruduktové školenia, e-learning, jazykové kurzy, soft skills tréningy,…)

• Program pre zdravie (wellness, športové aktivity, fitness, doplatok ušlej mzdy pri PN a OČR)

• Skvelý team a teambuildingy

• Extra voľné dni (bridge days, sick days)

• Rodinný program (príspevok pri narodení dieťaťa, odchode na materskú dovolenku, príspevok na škôlku a detské tábory)

• Retention program (príspevok pri pracovnom výročí, životnom jubileu, doplnkové dôchodkové sporenie, zamestnanecké pôžičky)

• Referral employee program (bonus za odporúčanie nového zamestnanca)

Organization: Smart Infrastructure

Company: Siemens s.r.o.