Podpora lokálního obchodního oddělení - DPČ

Job Description

Jste student nebo osoba na MD/RD a hledáte práci na zkrácený úvazek?
Poradíte si s různými administrativními úkoly a ovládáte angličtinu na komunikativní úrovni a spolehlivost a pečlivost je Vám vlastní?
Přidejte se k nám!

Nyní hledáme novou posilu do týmu, která by nám pomohla zejména s  činností v oblasti CRM a marketingu. Jedná se o spolupráci formou DPČ na cca 80 hodin měsíčně.

Náplň práce:
  • Aktualizovat a spravovat obchodní data v prostředí CRM
  • Poskytovat podporu týmu produktových a aplikačních specialistů
  • Spolupracovat na organizaci různých seminářů, akcí a kongresů
  • Těšit se můžete na
  • příležitost k získání zajímavých pracovních zkušeností
  • spolupráci se špičkovými odborníky
  • dobrou startovací pozici ve společnosti
Očekáváme:
  • ukončené SŠ vzdělání
  • komunikativní znalost angličtiny
  • pokročilou znalost MS Office
  • flexibilitu a ochotu pracovat ideálně každý den 4 hodiny
  • zájem o dlouhodobou spolupráci
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti, schopnost pracovat samostatně a pečlivě
Nabízíme Vám
  • dlouhodobou spolupráci formou DPČ na cca 20 hodin týdně
  • stabilní zázemí mezinárodního koncernu Siemens
  • pracovní dobu dle dohody
  • stravenky

Organization: Siemens Healthineers

Company: Siemens Healthcare, s.r.o.

Experience Level: Student (Not Yet Graduated)

Job Type: Part-time

Can't find what you are looking for?

Let's stay connected