Service Desk Administration - Bradlec

Job Description

Jsme divize Digital Industries, Customer Services společnosti Siemens a určujeme trendy a směr vývoje v oblasti digitalizace a automatizace průmyslových procesů. Nabízíme unikátní řešení z koncepce Průmysl 4.0, chytré technologie a řešení. Naše oddělení Customer Services se zabývá oblastí servisních služeb pro automatizaci a pohony.

Budete se věnovat především

  • agendě spojené s fakturací a administrativní správou případů oddělení v systému SAP
  • komunikaci s výrobními závody v EU
  • spolupráce s technickými a produktovými specialisty
  • rozvoji back office

Těšit se můžete zejména na

  • rozmanitou náplň práce
  • přístup k moderním technologiím
  • práci v malém kolektivu a podporu celého týmu

Měl/a byste mít

  • min. SŠ vzdělání, ideálně ekonomického směru
  • komunikační znalosti AJ nebo NJ (min. B1)
  • uživatelská znalost Windows 10, Microsoft Office 365
  • velmi dobré komunikační dovednosti, vstřícné jednání se zákazníky, pečlivost, orientaci na splnění úkolu, odolnost vůči stresu, zodpovědnost a schopnost samostatné práce
  • řidičské oprávnění sk. B
  • SAP výhodou, nikoliv podmínkou
  • znalost systému Sales Force výhodou
  • nástup možný ihned

Dále nabízíme

  • kompletní zaškolení a podporu
  • místo výkonu práce – Bradlec (Ml. Boleslav) s možností občasného home officu
  • HPP na dobu určitou (zástup za MD) s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • příspěvek na stravování (e-stravenka)
  • příležitost k seberealizaci, aktivní využití cizích jazyků
  • možnost osobního a profesního růstu v rámci společnosti po celém světě
  • systém firemního vzdělávání a školení
  • práci v příjemném kolektivu špičkových odborníků
  • 5 dnů dovolené navíc (celkově 5 týdnů)
  • propracovaný systém firemních benefitů (24 000 CZK na rok)
  • firemní notebook a telefon

Organization: Digital Industries

Company: Siemens, s.r.o.

Experience Level: Early Professional

Job Type: Full-time

Can't find what you are looking for?

Let's stay connected