Staż w Dziale HR [rekrutacja online]

Forma zatrudnienia: umowa o pracę na czas określony (12 miesięcy)
Rozpoczęcie stażu: 1 lipca 2020
Wymiar etatu: pełny etat

Nasze rozwiązania zmieniają przyszłość i towarzyszą Wam na każdym kroku. Projektujemy inteligentne budynki, wytwarzamy prąd i ciepło, a niemal każda linia produkcyjna zawiera komponenty Siemensa.

Planujesz swój rozwój w obszarze HR i interesują Cię zagadnienia związane z rozwojem kompetencji pracowników i zespołów, prawem pracy, analityką HR oraz compensation&benefits? Chcesz poznać funkcje i specyfikę działania Zespołu HR w międzynarodowej firmie? Jeśli tak, nasza oferta jest właśnie dla Ciebie!

W ramach stażu pozyskasz wiedzę z zakresu procesów i narzędzi HR, umiejętność realizacji projektów, a także rozwiniesz umiejętności niezbędne do przyszłej pracy w charakterze Młodszego Konsultanta ds. Personalnych.

Zostań kolejnym #FutureMaker i dołącz do naszego Programu Stażowego w Warszawie!

Jakie będą Twoje zadania?

  • Współpraca z HRBP w zakresie rozwoju poszczególnych organizacji Siemensa, a w tym przygotowywanie prezentacji i komunikacji na potrzeby realizowanych projektów;
  • Wsparcie w zakresie przygotowywania analiz na bazie danych HR;
  • Codzienna współpraca z klientem wewnętrznym;
  • Wsparcie HRBP w zakresie wdrażania i monitorowania procesów HR;
  • Bieżąca współpraca z całym zespołem HR, aktywny udział w projektach i inicjatywach zespołowych.

Czego potrzebujesz, aby być #FutureMaker?

  • Absolwent/ka lub student/ka V roku studiów;
  • Najważniejszym aspektem jest dla nas Twoje zainteresowanie rozwojem w obszarze HR i chęć do nauki;
  • Znajomość języka angielskiego  na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (w mowie i piśmie);
  • Bardzo dobra znajomość MS Office. Excel wykorzystujemy w codziennej pracy, dobrze żebyś również go lubił/-a;
  • Inicjatywa, samodzielność i duże nastawienie na osiąganie celów;
  • Lekkie pióro i analityczny umysł;
  • Proaktywna postawa wobec zmian i nastawienie na współpracę.

  • Roczny, płatny staż w innowacyjnej, renomowanej organizacji;
  • Indywidualny plan rozwoju i wsparcie Opiekuna stażu;
  • Poszerzenie wiedzy na temat zarządzania zasobami ludzkimi, prawa pracy, rozwoju pracowników, a także funkcjonowania Działu HR w dużej organizacji.
  • Zdobycie doświadczenia pod okiem najlepszych specjalistów;
  • Udział w interdyscyplinarnych projektach w tym międzynarodowych;
  • Dostęp do platformy e-learningowej;
  • Dobrą atmosferę w pracy i wsparcie doświadczonego zespołu;
  • Zyskanie kompetencji pozwalających na samodzielną pracę na stanowisku Młodszego Konsultanta ds. Personalnych;
  • Dla najlepszych Stażystów i Stażystek przewidujemy możliwość kontynuowania zatrudnienia.

Co jeszcze warto wiedzieć?

Obejrzyj film o Siemensie w Polsce i odwiedź naszą stronę na Facebooku!

Więcej informacji o Programie Stażowym znajdziesz na stronie siemens.pl/staz

Jak do nas dołączyć?

Daj się poznać 😊

Prześlij nam swoje CV w j. polskim lub angielskim za pomocą przycisku „Aplikuj”.

Organization: Human Resources

Company: Siemens Sp. z o.o.

Experience Level: Student (Not Yet Graduated)

Job Type: Full-time