Talent Acquisition Student

Job Description

Miesto práce: Bratislava
Mzda: 4.50 EUR/hod + gastrokarta

Rozširujeme rady nášho Talent Aquisition tímu a hľadáme šikovného recruitera, študenta vysokej školy.

Tvojou náplňou práce bude:
  • aktívne vyhľadávanie kandidátov na pracovných portáloch a sociálnych sieťach,
  • pre-screening kandidátov a následné pozývanie na pohovory,
  • práca v internom systéme,
  • participovanie na meetingoch Talent Aquisition tímu, reporting,
  • zadávanie a správa inzercie.

Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- Silné komunikačné a prezentačné zručnosti,
- Proaktívny a systematický prístup k práci,
- Tímový hráč,
- Odolnosť voči stresu a schopnosť práce pod tlakom,
- Skúsenosti s recruitingom sú vítané, ale nie sú podmienkou (radi Ťa zaučíme).

Organization: Human Resources

Company: Siemens s.r.o.

Experience Level: Student (Not Yet Graduated)

Job Type: Part-time