Specialista nákupu Siemens Mobility

Popis pracovní pozice

O projektu údržby metra na lince C v Praze:
Zajišťujeme kompletní údržbu a servis vlaků metra na lince C (Full Service). Dopravní podnik hl.m. Prahy nám pronajímá část depa Kačerov, kde probíhá veškerá údržba vlaků metra, které jezdí na lince C. Díky této smlouvě dostává Dopravní podnik do konce roku 2034 garanci, že pro provoz bude vždy k dispozici potřebný počet vozidel. Odpadají mu starosti s obstaráváním náhradních dílů a celkovou logistikou. V rámci Full Service pracuje cca 120 pracovníků.
Linka C pražského metra měří 22,4 km a má 20 stanic. Nejvytíženější dopravní trasu, kterou podle dopravního průzkumu denně použije přes půl milionu cestujících, obsluhuje momentálně celkem 53 pětivozových souprav M1. Vlaky se vyznačují moderním designem, nízkou hmotností a úsporou spotřeby energie. Jedna souprava na trase C ujede za rok cca 100 000 km.

Čemu se u nás budete věnovat?
  • zpracování nabídek
  • komunikaci s dodavateli
  • zakládání a správa nákupních objednávek pro projekt
  • práci v SAPu (v nákupním modulu a skladovém hospodářství)
  • zajišťování logistických služeb (proces expedice, dodací listy apod.)
  • práce v interních toolech (týkajících se dodavatelů, EHS apod.)
Na co se můžete těšit?
  • prostředí plné techniků a nadčasových technologií
  • pracoviště přímo na projektu v DEPU na Kačerově
  • zasvěcení do denního života businessu
  • velká míra samostatnosti a zodpovědnosti
  • mentora, kterému budete moci koukat pod ruce
  • oceníme vlastní nápady a zlepšováky
Co byste měl/a mít?
  • SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického či technického směru
  • angličtina nebo němčina pro každodenní komunikaci
  • pečlivý a svědomitý přístup, neboť na detailech záleží
  • znalost práce v SAPu výhodou
Co Vám za to nabízíme?
  • 25 dní dovolené
  • flexibilní pracovní dobu s pevným jádrem
  • možnost pracovat z domova pro lepší skloubení práce a osobního života
  • firemní mateřskou školku v Praze (Stodůlky)
  • příspěvek na stravování ve formě e-stravenek
  • možnost zakoupit si akcie Siemens
  • zvýhodněná karta Multisport či ActivePass
  • zvýhodněný firemní mobilní tarif pro soukromé účely
  • zvýhodněné nabídky pro zaměstnance (např. sleva na auto nebo rekreační pobyt)
  • pracoviště v Praze na Depu Kačerov
NAVÍC budete mít svůj osobní roční rozpočet (částka ve výši 24 000 Kč nebo 48 000 Kč, dle seniority) a ten můžete využít dle vlastní potřeby a uvážení na:
  • až 8 dalších dní placeného volna navíc nad rámec základních 5 týdnů
  • příspěvek na volnočasové aktivity v cafeterii Benefit plus (lze čerpat na širokou oblast kultury, zdraví, cestování, sportu nebo třeba vzdělávání včetně jazykových kurzů)
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
Přidejte se k nám a pojďte spolu s námi tvořit Siemens zítřka! Pošlete nám svůj aktuální životopis.

Organizační jednotka: Siemens Mobility

Společnost: Siemens Mobility, s.r.o.

Úroveň zkušeností: Středně zkušený profesionál

Typ pozice: Na plný úvazek

Nemůžete najít to, co hledáte?

Zůstaňte v kontaktu