Értékesítő mérnök - Észak-Kelet Magyarország

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott, ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.

Milyen feladatok várnak rád?

·       A Distribution System (villamos energiaelosztási rendszerek ) üzletág portfóliójának képviselete az Észak-Kelet Magyarországi régióban (Gyöngyös-Miskolc-Debrecen/Nyíregyháza térségben)

·       Sales tevékenység folytatása: elsősorban közép-, és kisfeszültségű berendezések, energia automatizálási rendszer üzletek értékesítése, megszerzése, megvalósítása

·       Az ipari végfelhasználók, EPC-k (Engineering, Procurement and Construction), berendezésgyártók vevőcsoportoknál a vállalat számára releváns üzletek támogatása

·       Kapcsolattartás különböző vevőcsoportokkal ipari végfelhasználók, EPC-k, berendezésgyártók

·       Szoros együttműködés a szervezet belső csoportjaival, mint háttértámogatás, szerviz

·       Vevő, projektspecifikus rendszer ajánlatok kidolgozása a háttértámogató csapat segítségével

·       Kapcsolattartás az alvállalkozókkal már az előkészítő, ajánlati szakaszban, együttműködés a kivitelezési fázisban

·       A rendszerüzletek szakszerű lezárása

Mi különböztet meg másoktól?

·       Felsőfokú villamosmérnök végzettség

·       Energiaelosztási termék, rendszer értékesítői pozícióban szerzett min. 3 éves tapasztalat

·       Észak-Kelet Magyarországi lakhely

·       Középszintű angol nyelvtudás

·       Energiaelosztási rendszerek (KIF, KÖF) ismerete

·       Közép-, és kisfeszültségű energiaelosztási, ipari végfelhasználói piac (vevők, piac, versenytársak) ismerete, kiemelten az adott régióban

·       B kategóriás jogosítvány

·       Jó kommunikációs készség, csapatjátékos attitűd

Mit érdemes még tudnod?

·       Erősáramú villamosmérnök végzettség előny

·       Back office, műszaki támogatás pozícióban szerzett tapasztalat előny

·       Német nyelvtudás előny

·       Határozatlan idejű, teljes munkaidős szerződés

·       Céges autó

Miért a Siemens?

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Organization: Smart Infrastructure

Company: Siemens Zrt.