Software Developer - ILTIS

A Siemens Mobility Kft. K+F központjában, a XI. kerületi Infoparkban olyan projekteken dolgozunk, melyek biztosítják a zavartalan, fenntartható, megbízható és biztonságos közlekedést.

Részt vehetsz a Siemens Mobility egyik piacvezető, svájci fejlesztésű és üzemeltetésű vasúti irányítási rendszerének fejlesztésében, és a német piacra történő bevezetésében.

Java fejlesztői lehetőségről van szó, de nem kizárólag a Java világában jártas jelöltek jelentkezését várjuk!

Milyen feladatok várnak rád?
  • Részvétel egy komplex vasúti üzemirányító rendszer hosszútávú fejlesztésében,
  • A Java világában való elmélyülésre nyújtunk lehetőséget, és megtapasztalhatod a szoftvertervezés és fejlesztés szabályozott folyamatait ipari környezetben,
  • A fejlesztési feladatokon túl belefolyhatsz a tervek részleteinek egyeztetésébe is, svájci és német kollégákkal együttműködve,
  • Fejlődési lehetőség egy lelkes 5-8 fős csapat tagjaként.

Mi különböztet meg másoktól?
  • Már van 2-3 év szoftverfejlesztői tapasztalatod,
  • Kiismered magad a multi-threading, a tervezési minták és az UML világában,
  • Folyékonyan tudsz kommunikálni angol nyelven,
  • Rendelkezel felsőfokú műszaki végzettséggel.

Mi az amit még érdemes tudnod?
  • Git, GitLab, Gradle ismerete hasznodra lehet a projekt során,
  • Eclipse fejlesztői környezettel szerzett tapasztalat előnyödre válhat,
  • Jó, ha kiismered magad az agilis módszertanok világában,
  • A projekt nyelve az angol, de a német nyelvtudásodat is kamatoztathatod a kollégákkal történő kapcsolattartás során.

Miért csatlakozz a Siemenshez?
  • Versenyképes juttatási csomagot nyújtunk,
  • Modern, nemzetközi munkakörnyezetet biztosítunk,
  • Sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást,
  • Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást,
  • Figyelembe vesszük és értékeljük a különböző gondolkodásmódokat.

Organization: Siemens Mobility

Company: Siemens Mobility Kft.