Administrativní podpora oddělení Customs

Job Description

Zajímá Vás mezinárodní obchod, celní problematika a sháníte brigádu ke studiu?

Rádi bychom Vás přizvali ke spolupráci do týmu Customs, který zabezpečuje podporu v oblasti cel napříč společnostmi Siemens v České republice.

Náplň práce

-       Administrativní podpora týmu

-       Podpora dovozního a vývozního celního řízení

-       Analýza a zpracování dat

-       Příprava prezentací

-       Komunikace s dodavateli a interními zákazníky

Očekáváme

-       SŠ/VŠ vzdělání

-       Pokročilou znalost AJ (NJ výhodou)

-       Pokročilou znalost MS Office (Excel, Power Point, Word, Outlook)

-       Komunikační dovednosti

-       Spolehlivost, pečlivost, samostatnost

-       Aktivní přístup k práci

-       Flexibilitu

Nabízíme

-       Příležitost k získání praxe v mezinárodní společnosti

-       Možnost komunikace v cizím jazyce

-       Možnost spolupráce formou DPČ, pracovní doba dle dohody (20h týdně)

-       Moderní pracoviště Praha-Stodůlky, přímo u metra B

Organization: Controlling and Finance

Company: Siemens, s.r.o.

Experience Level: Student (Not Yet Graduated)

Job Type: Part-time

Can't find what you are looking for?

Let's stay connected