Senior C++ Software Engineer - ACM300

A Siemens Mobility Kft. K+F központjában, a XI. kerületi Infoparkban olyan projekteken dolgozunk, melyek biztosítják a zavartalan, fenntartható, megbízható és biztonságos közlekedést.

Milyen feladatok várnak rád?
  • Kutatás és fejlesztés az ACM 300 nevű projektben,
  • Szoros együttműködés a projekt többi tagjával,
  • C++ modulok fejlesztése és unit tesztelése,
  • Dokumentációkészítés angol nyelven.

Mi különböztet meg másoktól?
  • Erős C++ ismeret,
  • Szeretsz hosszútávú projekten dolgozni,
  • Erős angol nyelvtudás, mind írásban, mind szóban,
  • Proaktivitás,
  • Problémamegoldó hozzáállás,
  • Jó csapatmunka.

Mi az, amit még érdemes tudnod?
  • Java ismeretek,
  • Német nyelvtudás.

Miért csatlakozz a Siemenshez?
  • Versenyképes juttatási csomagot nyújtunk,
  • Modern, nemzetközi munkakörnyezet biztosítunk,
  • Sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást,
  • Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást,
  • Figyelembe vesszük és értékeljük a különböző gondolkodásmódokat.

Organization: Siemens Mobility

Company: Siemens Mobility Kft.