Programátor/ka - DPČ

Job Description

OEZ je jedním z největších výrobců jističů, pojistek a jiného elektroinstalačního zařízení v Česku. Vymýšlíme, vyvíjíme a vyrábíme již téměř 80 let.

Aktuálně hledáme do našeho týmu, který se zabývá vývojem aplikací pro výrobní software, programátora / programátorku C# .NET. na DPČ (max 20 h/týdně).

Jaká bude Vaše náplň práce:

·         Vývoj software v jazyce C#.

·         Analýza a návrh .NET aplikací.

·         Účast na komplexních vývojářských projektech.

·         Přímá podpora systémů zajišťujících výrobní prostředí.

·         Výpomoc při projektech.

Co od Vás požadujeme?

·         Praxi v .NET prostředí.

·         Zkušenost s Microsoft SQL.

·         AJ na komunikativní úrovni.

·         Znalost ASP .NET výhodou.

Co Vám nabídneme?

·         Zajímavé finanční ohodnocení.

·         Flexibilní pracovní prostředí.

·         Po zaučení možnost práce z domova.

·         Přátelské prostředí mladého kolektivu.

·         Stravování ve firemní kantýně za CZK 23.

Organization: Smart Infrastructure

Company: OEZ s.r.o.

Experience Level: Mid-level Professional

Job Type: Part-time

Can't find what you are looking for?

Let's stay connected