Értékesítő mérnök - Folyamatos ipari technológiák területre (ipari automatizálás, műszerezés)

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott, ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.

Milyen feladatok várnak rád?

  • Folyamat automatizáláshoz és terepi műszerezéshez kapcsolódó termékek/szolgáltatások értékesítése
  • Kapcsolattartás meglévő partnerekkel, ügyfelek rendszeres látogatása
  • Új partnerek felkutatása, üzleti kapcsolatok bővítése, új üzletek szerzése
  • Rövid és hosszútávú értékesítési stratégia kidolgozása
  • Műszaki és ártárgyalások lebonyolítása
  • Szakmai support támogatásával ajánlatok összeállítása
  • Piacelemzés végrehajtása

Mi különböztet meg másoktól?

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Min. 3-5 éves sales tapasztalat ipari automatizálás vagy terepi műszerezés területén
  • Automatizálási ismeretek
  • Piacismeret
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Csapatjátékos attitűd
  • B kategóriás jogosítvány

Mit érdemes még tudnod?

  • Folyamatos technológiai ipari területeken szerzett tapasztalat előnyt jelent (gyógyszeripar, vegyipar, olajipar stb.)
  • DCS és ipari műszerezés területén szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Német nyelvtudás előny
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős szerződés
  • Heti 40 órás munkavégzés
  • Utazási hajlandóság: 60-80% (Magyarországon belül)
  • Céges autó

Miért a Siemens?

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Organization: Digital Industries

Company: Siemens Zrt.