Junior Java Test Engineer - FM

A Siemens Mobility Kft. K+F központjában, a XI. kerületi Infoparkban olyan projekteken dolgozunk, melyek biztosítják a zavartalan, fenntartható, megbízható és biztonságos közlekedést.

Milyen feladatok várnak rád?
• Bizonságkritikus pályamenti elemek kommunikációs moduljának tesztelése,
• Automatizált tesztek írása JUnit-ban,
• Tesztkörnyezet fejlesztése és karbantartása,
• Kapcsolattartás külföldi kollégákkal.

Mi különböztet meg másoktól?
• Felsőfokú szakirányú végzettség,
• Java programozási nyelv ismerete,
• Tesztelési feladatok ellátására való nyitottság,
• Proaktivitás, megoldásorientált szemlélet,
• Kommunikációképes angol nyelvtudás.

Mi az amit még érdemes tudnod?
• Konténerizációban és virtualizációban szerzett jártasság (Docker, Virtualbox),
• IT security alapismeretek,
• Beágyazott Linux tudás,
• C++ 17 ismerete,
• Német kommunikációképes nyelvtudás.

Miért csatlakozz a Siemenshez?
• Versenyképes juttatási csomagot nyújtunk,
• Modern, nemzetközi munkakörnyezet biztosítunk,
• Sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást,
• Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást,
• Figyelembe vesszük és értékeljük a különböző gondolkodásmódokat.

Organization: Siemens Mobility

Company: Siemens Mobility Kft.