System Tester pro dopravní řadiče a detektory dopravy (Yunex Traffic)

Popis pracovní pozice

Procházíme změnou:
Naše společnost aktuálně prochází velkou organizační změnou. Z velké nadnárodní společnosti, Siemens Mobility, se vyčleňuje nezávislá organizace Yunex Traffic. Nová společnost, leader v oblasti inovativních a inteligentních dopravních řešení, bude v užším kontaktu se zákazníky, typická svou plochou organizační strukturou a schopností rychle reagovat na aktuální tržní situaci. Pojďte do toho s námi! Jsme skvělý tým a je s námi i legrace.

Jak vypadá tvůj budoucí tým?
Náš každodenní život se točí kolem dopravních řadičů a detektorů dopravy. Pracujeme na projektu vývoje inteligentních řadičů dopravy a souvisejícího hardware a software, pomocí nichž jsou řízeny křižovatky po celém světě. Brněnský tým tvoří v současnosti 6 vývojářů a 3 testeři. Mimo to spolupracujeme s kolegy z Německa. Rádi a často se potkáváme i mimopracovně, společně sportujeme, zajdeme na pivo nebo společně cestujeme (když to doba zrovna umožňuje).

Čemu se u nás budete věnovat?
  • provádění testovacího plánu, monitoringu průběhu manuálního i automatického testování dopravních řadičů a detektorů dopravy
  • automatizaci procesu testování
  • definici testovací strategie a plánu pro související HW i SW produkty
  • definici a správě regresních, integračních a systémových testů
  • komunikaci s vývojovým týmem při vyjasňování požadavků
  • reportingu průběhu testů a správě relevantních chyb
  • budete mít prostor uplatit své zkušenosti s vývojem SW a HW pro podporu automatických testů
  • a v neposlední řadě se budete podílet na správě a zlepšování naší testovací laboratoře
Co byste měl/a mít?
  • SŠ či VŠ vzdělání technického směru (ideálně elektro)
  • zkušenosti s vývojem HW i SW
  • zkušenosti s vývojem v LabView, Python, Java ap.
  • znalosti počítačových sítí
  • ochotu cestovat do zahraničí
  • odhodlání učit se doméně produktu
Oceníme, pokud budeš mít navíc zkušenosti s návrhem DPS (Eagle, KiCad ap.).

Na co se u nás můžete těšit?

S nástupem k nám, kromě jiného, získáte například:

  • odměnu za nástup ve výši 100.000 Kč
  • až 33 dní dovolené
  • pracovní dobu tak, jak si ji zorganizujete (mezi 10-14 hod. byste měl/a být vždy na přijmu)
  • možnost pracovat z domova pro lepší skloubení práce a osobního života
  • osobní roční rozpočet ve výši 24 000 Kč nebo 48 000 Kč (dle seniority), který můžete využít na různé volnočasové aktivity v naší cafeterii

A to není vše. Co víc můžeme nabídnout? Naleznete zde: https://www.siemens.cz/mobilityjobs/firemni-benefity

Kde najdete naše kanceláře? Kousek od centra Brna na ul. Škrobárenská.

Zastav se k nám na kávu a pronikni s námi do tajů dopravy budoucnosti :-)!

Organizační jednotka: Siemens Mobility

Společnost: Siemens Mobility, s.r.o.

Úroveň zkušeností: Začínající profesionál

Typ pozice: Na plný úvazek

Nemůžete najít to, co hledáte?

Zůstaňte v kontaktu