C# Developer - Sitras

A Siemens Mobility Kft. K+F központjában, a XI. kerületi Infoparkban olyan projekteken dolgozunk, melyek biztosítják a zavartalan, fenntartható, megbízható és biztonságos közlekedést.

Az elmúlt 20 évben fejlesztett Sitras Sidytrac szoftver mögött egy német-magyar fejlesztői csapat áll. Ezt a vasúti hálózatok áramellátását modellező szoftvert több száz új, illetve fejlesztés előtt álló vasúti szakasz tervezésénél, valamint valós idejű rendszerekben is sikeresen alkalmazták már. Dinamikusan fejlődő csapatunkba olyan szoftverfejlesztőt keresünk, aki nyitott az új kihívásokra, szeret csapatban dolgozni, optimalizáni és érdeklődik a vasúti hálózatok elemeinek, menetrendjének szimulálása és matematikai modellezése iránt.

Milyen feladatok várnak rád?
  • Hálózatszámítási és járműforgalmi szimulációs szoftver fejlesztése C# nyelven,
  • Új feladatok önálló implementálása,
  • Hibaanalízis és hibajavítás,
  • Dokumentációkészítés német/angol nyelven.

Mi különböztet meg másoktól?
  • Szakirányú felsőfokú végzettség,
  • 2+ év releváns szakmai tapasztalat szoftverfejlesztési / tesztelési területen, C# technológiával,
  • Kommunikációképes német nyelvtudás,
  • Alapszintű angol nyelvtudás,
  • Önálló, felelősségteljes, precíz munkavégzés,
  • Alkalmankénti utazási hajlandóság.

Mi az amit még érdemes tudnod?
  • C++ / Typescript tapasztalat,
  • Vasútvillamosítási ismeretek,
  • Jártasság agilis metodológiában,
  • Git verziókezelő ismerete.

Miért csatlakozz a Siemenshez?
  • Versenyképes juttatási csomagot nyújtunk,
  • Modern, nemzetközi munkakörnyezet biztosítunk,
  • Sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást,
  • Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást,
  • Figyelembe vesszük és értékeljük a különböző gondolkodásmódokat.

Organization: Siemens Mobility

Company: Siemens Mobility Kft.